SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

granica rozrostu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3760
Czesc, moze wie ktos z was jaka jest granica rozrostu baniaka (mniej wiecej). Mam na mysli naturalno granice , bez uzycia sterydow ani prohormonow tylko dozwolonymi srodkami (gainery, bialka, kreatyna i takie tam ).


Z gory dzieki za odpowiedz

Tak wogule to cwicze 1 rok i z 31-32cm w reku powiekszylem do 42cm . Nie podnosze za to wielkich ciezarow ,ale mase mam z ok 62-3kg skoczylo w roku do 84kg (bralem 2razy bialko, 1gainera, 1kretke ).No i nabawilem sie sporych roztepow przy okazji,ale to przez to ze w wakacje zabaralem sie dobrze za diete , trening i +gainer.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Gratuluje rezulataów, zrobiłes niezłe postępy przez 1 rok, az nie chce sie wierzyć, nawet mimo tego, że to "początek". Z tym baniekiem to podejrzewam, że chodzi o biceps, więc do około 50 cm bez "chemi" ale to czystoteoretycznie, bo tak naprawdę nikt tego nie wie i jest to sprawa indywidualna.

Pozdrawiam!!!

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
42 CM- TO TROSZKĘ CI ZOSTAŁO JESZCZE DO OWEJ "GRANICY"-TRENUJ ZATEM

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3760
Wlasnie biceps mi najlepiej rosnie :).Sam sie dziwilem .Jakies 2 lata temu cwiczylem cos tam,ale to nie byly cwiczenia , hanklami dwoma po chyba 4kg wstyd sie przyznac ,ale tak bylo , 0 diety ,zle cwiczenia.Wogule popelnilem wtedy wszystkie bledy jakie mozliwe byly . Przez pare miesiecy tak cwiczylem i rzucilem to .Potem byl 1 rok przerwy,dostalem ciezarki ktoregos dnia i zaczelem znowu po mimo to ze myslalem ze cwiczenia to nie dla mnie .Dozo czytalem , uczylem sie , szczegolnie z tego forum dozo sie nauczylem o wszystkim . Staram sie zawsze dbac o diete i na treningu daje z siebie wszystko na 100% caly czas cwicze .
I chcialbym powiedziec ze zawsze mozna osiagnac to co sie pragnie tylko trzeba za wszelkal cene do tego dazyc , nawet jezeli inni myslo ze ci sie nie uda .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wlasna silownia - co, jak, czyje, za ile...

Następny temat

rozstepy rozstepy rozstepy

WHEY premium