SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

golenie klaty--:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 973
Mam zamiar zgolić sobie włosy na klacie bo mnie w****iają nie wiem czy dobrze zrobię jeśli je zgolę. Proszę o poradę -:)

jan125

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
depilatorem goliłem ale zapalenia mieszków włosowych dostałem... a poza tym mega problem z tymi wrastajacymi sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ja nigdy nie zgole, ale to ja jak ci przeszkadzają te włosy? do koszulki ich nie mieścisz że sie chcesz pozbyć?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
masz 17 lat i już masz tak zarośniętą klatę że wyglądasz jak niexwieć ... hmmmm

powiem tak ... daj pan spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 790
:) jak chcesz to zgolic sobie mozesz wszystko na głowie nogach rekach na klate na tyłku. To twoje ciało przecież nie? więc po co ci opoinia innych jak tobie bedzie z tym wygodniej to czemu nie. A propos znalazłam krem do depilacji dla panów jakby ktoś sie pokusił. Nie wiemdziałam gdzie to qwrzucić a pamietałam że dużó o depilacji panow czytałam wiec... KRem jkest dl apanów tylko i wyłącznie do golenia klatki piersiowej, przedramion i nóg. Nakłada się go na 5-8 minut. a potem pozbywasz sie kremu razem z włosami:) ( z doświadczenia, oczywiście uzywałam tylko kremów dla kobieta, mówie żę zawsze na opakowaniu napisane jest zeby nie trzymac dluzej niz 10 minut a ja trzymam dłuzej bo iaczej nie działa) Krem ma w skłądzie wwyciąg z aloesu i witaminy E i C. W serii jest także balsam opóxniający odrost włosów. Preparat ten proponowany jest przez firme Tanita. Pozdrówka

Supergirls don't cry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Ja pianke zapodaje ale na 30 minut,na nogi,wszystko ladnie schodzi.Na szcescie na klacie siersci brak hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja juz w podstawowce tam zarastalem

nie pytaj nikogo o zdanie bo zawsze beda marudzic...
faceci ci powiedza ze to pedalskie, a laski ze mesko wygladasz z wlosami ;)

u mnie tak bylo i peiprzyli dopuki nie poszlimy na plaze... i


dla mnie futro to oznaka wiochy, chyba ze jest jakos przyciete itp i komus pasuje (italiano style)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
No wlasnie z laskami to jest roznie.Niektorym sie podoba ale zaskoczone to sa zawsze jak sie rozbieram )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja sobie ***ne epilacje laserowa wydam troche ale sie tych wlosów pozbee nie nawidze ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
w Gdyni depilacja laserowa klaty kosztuje 750 zł i trzeba przeprowadzic 3 zabiegi i każdy z nich kozstuje tyle ile podałem.i tak one nie gwarantują 100% skutecznosci bo jest możliwośc powstania nowego meszku i wtedy wszystko zaczyna sie od poczatku

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 274
DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z DEPILACJAMI LASEROWYMI POZNIEJ BEDZIECIE WYGLADAC JAK NEI WIEM CO! PRZECIEZ JESLI KTOS MA CIEMNE WLOSKI I DO TEGO NEI JEST GRUBY TO WYGLADA BARDZO FAJNIE NAPEWNO LEPIEJ NIZ TACY W WSLOSAMI JAK BABA CZYLI KILKOMA NA KRZYZYK :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
zwykła maszynka mach 3 i do tego razorpit i po problemie na rok. Polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

0 koxu a ginekomastia :/

Następny temat

Choroba a....??

WHEY premium