SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

golarka dla faceta do nóg i rąk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
ktoś mi polecił na tym forum zamiast depilacji (dosyc bolesnej i długotrwałej) golenie golarką, problem w tym że nie wiem jaki model, najlepiej do 120 zł., pozatym czy po golarce nie zostaja odrosty tzn. czy co lepsze modele gola na zero tak jak np. maszynka do golenia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
Obawiam się, że za taką kwotę nie kupisz porządnej golarki. Ceny dobrych golarek zaczynają się od 250 zł. Jedyną godną polecenia golarką (w przybliżonej cenie) jest golarka Inter Face. Są różne rodzaje, a ich cena waha się w granicach 130-180 zł. Golarka jest zdecydowanie lepsza od zwykłej maszynki, chociażby dlatego, że włoski pojawiają się dopiero po ok. 2 tygodniach. Wybór pozostawiam Tobie, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to pisz

W życiu piękne są tylko chwile...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
teraz mam akurat 120 zł. ale jelsi ten drozszy model daje lepsze efekty to naturalnie brałbym ten za 250 . mógłbys napisac cos więcej ?
czy nie ma potem odrostów tzn, jakis małych włosków ? zalezy mi by golarka goliła na O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
Czy to golarka, czy depilator, czy nawet zwykła żyletka zwykle depilują na zero. Jednak po upływie kilku dni (w przypadku żyletki) lub tygodni (depilatory, golarki) pojawiają się "odrosty". Usuwać włoski można też woskiem. Jest to dość bolesny zabieg, ale włosy pojawiają się dopiero po kilku tygodniach. Czy mogę wiedzieć co dokładnie chcesz depilować ?!

W życiu piękne są tylko chwile...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
chce depilowac ręce i nogi, klate może też ale tam mam jasne włosy więc póki co nie, depilatorem juz robiłem ale bolało, pozatym trwało to ok. 1 godziny na same nogi bo musiałem robic sobie przerwy więc depilator stanowczo odpada

chciałbym uzywac golarki ale musiałaby golic na zero bez żadnych odrostów bo sam posiadam za 120 zł. maszynke go golenia philipsa a ta za bardzo sie nie na daje bo pozostawia małe włoski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia..?

Następny temat

tatuaż na łydce

Wiecej