SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

golarka czy trymer - prezent dla chłopaka

Wysłana -
Cześć! ;)

Potrzebuję porady w męskiej sprawie i mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto będzie w stanie udzielić mi kilku wskazówek ;)

A mianowicie: chciałabym kupić mojemu chłopakowi jakieś... urządzenie do pielęgnacji brody.

Bardzo lubię go w brodzie, jednak on dysponuje tylko maszynką i gdy po kilku tygodniach robi się za długa i niechlujna, musi ją zgolić, a potem zapuszcza od nowa, znów goli, zapuszcza… i tak dalej.
Ostatnio wspomniał, że gdyby miał golarkę/trymer, to mógłby ją samodzielnie skracać, więc uznałam, że będzie to idealny prezent na święta.

Czy moglibyście polecić mi coś odpowiedniego do porządkowania, skracania i przycinania brody? Co będzie bardziej odpowiednie: golarka elektryczna czy trymer?

Słyszałam, że takie urządzenia dobiera się też do rodzaju zarostu, więc jeżeli to Wam w czymś pomoże, to tutaj w grę wchodzi gęsty i dość twardy zarost. Fajnie byłoby też, gdyby cena nie przekroczyła 150 złotych.

Będę baaardzo wdzięczna za pomoc i jakiekolwiek wskazówki!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mój facet używa trymera do brody, kosztował chyba 110zł Philips 3000. Co mogę jeszcze napisać, zadowolony jest :D
Wysłana -
Zdecydowanie trymer sprawdzi się w tym przypadku lepiej.

Osobiście nie goliłem się do zera przez dwa lata, tylko wyrównywałem zarost do chcianego przeze mnie poziomu.
Spokojnie możesz znaleźć coś fajnego do 150zł.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-12-02 10:22:05
Wysłana -
Kup którąś wersję braun cruzer beard & head.
Wysłana -
Usunięty przez BPL-G za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Na forum jest zakaz podawania linków a post wyglądał na czystą reklamę
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź