SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

golarka czy trymer - prezent dla chłopaka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
Cześć! ;)

Potrzebuję porady w męskiej sprawie i mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto będzie w stanie udzielić mi kilku wskazówek ;)

A mianowicie: chciałabym kupić mojemu chłopakowi jakieś... urządzenie do pielęgnacji brody.

Bardzo lubię go w brodzie, jednak on dysponuje tylko maszynką i gdy po kilku tygodniach robi się za długa i niechlujna, musi ją zgolić, a potem zapuszcza od nowa, znów goli, zapuszcza… i tak dalej.
Ostatnio wspomniał, że gdyby miał golarkę/trymer, to mógłby ją samodzielnie skracać, więc uznałam, że będzie to idealny prezent na święta.

Czy moglibyście polecić mi coś odpowiedniego do porządkowania, skracania i przycinania brody? Co będzie bardziej odpowiednie: golarka elektryczna czy trymer?

Słyszałam, że takie urządzenia dobiera się też do rodzaju zarostu, więc jeżeli to Wam w czymś pomoże, to tutaj w grę wchodzi gęsty i dość twardy zarost. Fajnie byłoby też, gdyby cena nie przekroczyła 150 złotych.

Będę baaardzo wdzięczna za pomoc i jakiekolwiek wskazówki!

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69
Mój facet używa trymera do brody, kosztował chyba 110zł Philips 3000. Co mogę jeszcze napisać, zadowolony jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdecydowanie trymer sprawdzi się w tym przypadku lepiej.

Osobiście nie goliłem się do zera przez dwa lata, tylko wyrównywałem zarost do chcianego przeze mnie poziomu.
Spokojnie możesz znaleźć coś fajnego do 150zł.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-12-02 10:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Kup którąś wersję braun cruzer beard & head.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na forum jest zakaz podawania linków a post wyglądał na czystą reklamę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna sprawa z nerkami...

Następny temat

Uszkodzenie ACL II stopnia POMOCY

WHEY premium