SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glutamina i bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Jakiś czas temu czytalem troche na temat glutaminy, ze jest dobrym antykatabolikiem, na niektorych dziala lekko pompujaca, doczytalem się rowniez ze sprawia iz miesnie sa bardziej twardsze, tego samego dowiedzialem się od babki w sklepie ktora jest kulturystyka i powiedziala ze sama to bierze i tak na nia dziala. Wiec zakupilem owy suplement jako dodatek do bcaa po treningu, biore go rowniez sam 5g przed snem. Co zaobserwowalem, napewno regeneracja jest znakomita , nie chodze juz napiety tak jak ostatnimi czasy, czuje ze miesnie wyluzowaly troche, z kolei miesnie nie sa twardsze, zrobily sie miekkie , moze i wytrzymalosc skoczyla ciut wyzej ,miesnie mam podobne do stanu jak wypije sobie 3-4 piwka, sa totalnie rozluznione , do tego z rana jak wstaje mam totalnego kapcia a zawsze byl namiot jesli chodzi o sprawy z penisem. Rankiem zawsze czulem ten testosteron ze jest jego nadmiar, teraz na pelnym luzie jak po kilku piwkach. Pytanie do was, czego to moze byc skutkiem? Nie ma napewno problemu w diecie, bo jem to co jadlem i nic sie nie zmienilo. Po samym BCAA miesnie mialem twarde
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
poczytaj o placebo
sprawy z penisem napewno nie są związane z suplementami które spożywasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko nie rozumiem np. tego , ze po niej czuje sie fizycznie jak po kilku piwkach, w sensie wyluzowany, miesnie nie sa napiete jak to zwykle po treningu bywa, po bcaa odczuwalem lekka pompe przez trening jaki wykonuje. A jak mieszam to ze soba, to tak jak bym wypil 3 - 4piwka. Z kolei na noc jak wezme te smieszne 5g to spie kolo 12h a normalnie to po 5-6h. Wiec to mnie myli. Sproboje moze odlozyc ją na kilka dni i brac samo bcaa i wtedy sobie to porównam. Aczkolwiek jak juz ja kupilem, to i nie zaszkodzi chyba jak ja zuzyje, bo bylaby to tylko strata pieniedzy.

Ps. I takie pytanie do Ciebie, może że sproboje sobie na czczo, tak jak teraz jestem wziasc dawke bcaa, pocwiczyc a potem sama glutamine brac?
Bo normalnie jak na czczo cwicze to zawsze po aerobach biore bcaa z glutamina. // Obecnie jestem na redukcji, opinie sa podzielone czy brac przed bcaa na redukcji przed aero czy po, ja proboje wsluchac sie w organizm patrzac po sobie.

Zmieniony przez - caland91 w dniu 2013-11-16 12:55:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
To nie suplement tylko Twoja głowa...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napewno nic sobie nie wkręcam odnosnie tego, gdybym mial wkrecic to bym wkrecil to co pisze i mowi wiekszosc, bo czasami tak bywa , ze czlowiek nastawia sie na to co przewyzsza opinie suplementa. A odnosnie tego to jestem na pelnym luzie jak opisalem powyzej, bez dwóch zdań inaczej być nie moze. Każdy ma inny organizm, na kazdego calkiem inaczej dzialaja poszczegolne suple, a ze ja mam wyjatkowo dziwny to tak jest. Np. mnie nitrobolon 2 nie pompuje wogole, ale jak juz wezme sawa to np. wejde po schodach na 3 pietro i musze usiasc bo mam tak nogi spompowane ze nie dam rady.

Ps. Sprobowac BCAA przed a Gluta po?

Zmieniony przez - caland91 w dniu 2013-11-16 13:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co to mi wyslales? // Jaki to ma zwiazek z tematem?


Zmieniony przez - caland91 w dniu 2013-11-16 13:21:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
taki że jesteś spamer nr 1 tego forum
zmiana kolejności bcaa z glutaminą nic Ci nie pomoże
czytając Twoje tematy można wywnioskować że suple jeszcze nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie korzystam z tego konta za wyjatkiem sam. Juz kiedys z kims rozmawialem na ten temat, byly zalozone 3 konta , wiec komus to nie spasowalo i mialem pisac z jednego konta. A to że u mnie korzysta z forum kilka osob, zreszta to jest malo istostne czy pytam o to czy o to, po to sa fora zeby zadawac pytania i czegos sie dowiadywac, a to ze ja sam czesto testuje swoj organizm roznymi odzywkami to tylko moja indywidualna sprawa. Wiec nie rozumiem po co ten temat z Twojej strony.

Staż treningowy na siłowni miałem 2 lata, od ponad niecałego roku stosuje różne suplementy, masuje z 80 - 100 kg, spadam z wagi za pomocą spalacza, i sprawdzam to dobre a co złe. Że akurat mam taką sytuacje jaka mam , wiec zadaje pytanie i oczekuje odpowiedzi i opini wielu osób a nie jednostki.

Zmieniony przez - caland91 w dniu 2013-11-16 13:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
masz rację to jest mało istotne
ten temat i to co tutaj wypisujesz mówi wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

przeterminowane carbo

Wiecej