SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gluta i kretka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
no i wlasnie mam pytanie do was zwiazane z tematem.czyli chccem brac kreatyne z peptydem glutaminy i do tego gajnerek ( dobre laczenie to wiem ) tylko teraz nie wiem jak brac.wiem ze kreatyne na pusty zoladek 30 minut przed jedzeniem...a kiedy glutamina ? czy te dwie rzeczy brac naraz czy jak ? bo nie mam pojecia...dzieki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
Cześć!

Kreatynę tak jak napisałeś, zaś glutaminę bierz: w dni treningowe - rano na czczo 5g i bezpośrednio po treningu 10g, w dni wolne od treningów - rano na czczo 5g i przed pójściem spać 5g. Powinno być dobrze. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
aha czyli ta glutamine wsypac razem z kreatyna i razem wypic po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
Jak najbardziej możesz mieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Najpierw kreatyna a po ok 10 min glutamina
A tak poza tym to powinienes napisac cos o sobie staz, wiek , dieta, trening a tak to lipa moze wcale nie jest ci potrzebna ta kreatyna

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
.:: Członek-mafia.suple.hardcor.pl ::.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5085
a glutamine w wodzie rozrabiac ? ... nie bede pisal o treningu i diecie bo nie ma taiej potszey ja wiem ze juz powinienem brac cwicze rok i nastapil zastuj diete i trening mam dobry.CHodzi mi tylko o dawkowanie i sposub w jaki brac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak odmierzyć białko ovopolu?

Następny temat

Gainer Ze Smietana :-)

Wiecej