SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skad brac glukoze do kreatyny i jak ja dawkowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Najprościej iść do apteki, bo nie w każdym spożywczym można dostać. A co do dawkowania - do jednej łyżeczki kreatyny dosypywałem 3-4 łyżeczki glukozy.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Kondziu! Powiedzcie mi jeszcze, czy 5 gram to lyzeczka do herbaty czy stolowa i czubata czy plaska? I jescze jak dawkowac kreatyne, tzn. ile czasu przed treningiem i ile po...???? Sorki za te pytanka ale chce byc pewien!!! Z gory dzieki.
Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
mala lyzeczka pelna czyli nie plaska ani czubata to 5 gram, lyzka stolowa to 10 gram.
Tak jak powiedzial Mawashi w innym poscie bierz rano na czczo 5 gram i 20 gram glukozy.

po treningu to samo.

I pij duzo wody .

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy bralem kreatyne w sklepie to facet mi powiedzial zebym bral ja przed i po treningu! Bralem ja w ten sposob i nic tylko mi sie zaj****cie chcialo lac! Dzieki i poprosze o odpowiedz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
mi w sklepie kazal brac 300 gr Mass Gaina dziennie :)

bierz tak zeby jej nie strawil organizm czyli 1 godzine przed i po zarciu.
A kiedy to juz sa rozne szkoly.
Ja biore na 3 godziny przed treningiem i 2 po.


z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Vanderlei za odpowiedzi ale mowisz ze bierzesz ja az 3 godz przed,a podobno to kreatyna zaraz po jej zazyciu daje najlepsze efekty podczas treningu! Odp. prosze i powiedz jakie efekty miales po takim dawkowaniu?!!
Narazicho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
dzisiaj wzialem np tak rano odzywka ,o 17 kreatyna potem troche wody pilem, na trening, a pozniej odzywka i po godzinie kreatyna i bylo good.
Czulem powera na treningu.
Mozesz brac kreatyne przed samym treningiem ale to nie jest tak do konca ze dziala od razu po zazyciu i przez 2 godziny.
Bierz w mniejszych dawkach ale czesciej i pamietaj o odstepach czasowych zeby jej nie strawic.

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glukoza w aptece jest droga, najtaniej jest kupić w sklepie spożywczym (Delecta, z pszczółką na opakowaniu; np.). W hipermarketach w dziale z cukrem, czasem bywa, ja kupiłem w Leclerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja juz nie wiem Vanderlei, Raz mowisz ze bierzesz kreatyne na czczo innym razem ze przed treningiem! Moze ktos inny mialby ochote podzielic sie swoja wiedza na ten temat?!
Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
****a stary o co ci chodzi, nie kapujesz nic?
mowilem ze kazdy bierze jak chce, czy ja ci karze brac rano????
Powiedzialem ze tak bierze Mawashi a ja biore na 2 godziny przed treningiem dlatego ze na godzine przed biore odzywke.
Kapish?????

Co do glukozy to jej smak powoduje u mnie odruch wymiotny wole z sokiem winogronowym.

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hitec Protein

Następny temat

rSport - wiarygodny?

WHEY premium