SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino ? lipo ? czy przewrazliwienie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 484
Witam.
Zaczalem 3 tyg temu cykl prolo/deka/winstrol, dieta suplementy itp sa...
Po ok 10 dniach od startu zaczely mnie swedziec sutki no i troche spuchly (szybko co?) :/ ok to walnalem nolve 40 mg/dzien po kilku dniach objawy zanikly... ale guzik ktory mialem kolo lewego sutka przed cyklem troche sie powiekszyl, wiec postanowilem ciagnac dalej nolve wtakich dawkach.No ale nie bylo regresu tylko coraz bardziej mialem "obtluszczone" suty :/ Od dwoch dni wale 60 mg/dzien nolvy majac nadzieje ze chociaz to sie zatrzyma... ale zwatpilem tu w nolve chyba i bede jadl 10mg/dzien albo 20mg... sam juz nie wiem... Czuje guzki (zgrubienia) w okolicach sutkow... no ale nie nic mnie nie boli, nic nie szczypie, nic nie swedzi... gdy dzis wlecialem zziajany na silke i zdjalem koszulke bylo gorzej niz na zdjeciach ktore zamiescilem na dole, a gdy jest chlodniej to jest w miare normalnie... prosze o porade. Z gory dzieki







:O

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Viktorov: Kiedys jak bralem metke to tez cos podobnego mi sie zrobilo ale bylo mniejsze, a po cyklu zniklo. Zrobilem tak jak mowiles - wzialem reke za glowe i wymacalem cycocha, pod sutkiem jest miekko, wokol w miare tez... tylko tez guzik z lewej strony twardy

To moze wybierz sie do lekarza, nie zje Cie.
Podawalem juz tego linka, ale podam jeszze raz - jest tu ladnie pogladowo wszystko rozrysowane i opisane.
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/gynecomastia_anatomy.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gino lekkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8517
Mam coś podobnego, tyle że ja jestem na samej mecie 20mg ed. W połowie cyklu postanowiłem brać nolve 20mg dziennie. Tak sobie żeby mnie nie zalało i żeby nie było gino. Od momentu kiedy zacząłem brać nolve moje sutki zaczęły się powiększać... Gdzieś czytałem że nolva może u niektórych mieć działanie wręćz przeciwne, ale nie wiem czy to prawda. Na razie odstawiłem tą nolve bo się wystraszyłem. Jak myślicie czy to nolva wpłynęła na powiększenie się moich sutków??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Jak dla mnie nolvadex to syf jechałem 3 miesiące i nic sie nie zmniejszyło. Choć pewnie każdy mnie tu wyśmieje to ja preferuje dawkę 20mg e5d, jak dla mnie dawki powyżej 20mg/dzień jest bezsensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16354
a mozna proviron zamiast nolvy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to standardowe objawy poczatku gino.
uderzylbym z nolwa przez 3-4 dni po 40mg jak ustapi to po 10mg ed do konca cyklu zapobiegawczo

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2007-05-10 00:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
do autora tematu : jesteś endomorfikiem ? / masz tendencje do tycia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NA moje oko niewielkie gino ale tragedii nie ma pewnie nikt by nie zauważył, jak mówią przedmówcy, uderzaj nolve i obserwuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8517
A czy to możliwe że nolva w niektórych przypadkach może pogorszyć sprawe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
gdy dzis wlecialem zziajany na silke i zdjalem koszulke bylo gorzej niz na zdjeciach ktore zamiescilem na dole, a gdy jest chlodniej to jest w miare normalnie... prosze o porade. Z gory dzieki

IMO wyglada to na lipomastie. Co nie znaczy, ze trzeba lekcewazyc, bo jedno drugiemu nie przeszkadza i czasem rozwija sie gino mieszane gruczolowo-tluszczowe.
Macales kiedykolwiek wczesniej te okolice? Tkanka tluszczowa jest miekka i czasem moze tez tworzyc zgrubienie, ktore uklada sie w pierscien wokol sutka. Wyczujesz to dokladnie podnoszac jedna reke za glowe i macasz delikatnie 2 palcami. Gino jest twarde i dokladnie pod sutkiem i otoczka.
Bron Boze nie odstawiaj juz teraz Nolvy i sprobuj zrzucic troche tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
mi sie tez wydaje ze to lipomastia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój cykl do oceny

Następny temat

propionat(brtish dragon)+prolon(jelfa)

WHEY premium