SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia jak zapobiec

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Cześć, jak zapobiec przed ginekomastią na mecie, cena nie gra roli, jest to taki skutek który wywołuje u mnie najwieksze przerażenie i chce się zabezpieczyć na 100% i miec pewne ze nie dopadnie mnie ona
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
jak na mecie wyskakuje Ci gino to daj sobie spokój z dopingiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
nie wyskakuje właśnie ale będe robił pierwszy cykl i boje się że może wyskoczyć, nolvadex pod ręka wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie nie widzę sensu brania nolvy bo może być wszystko ok :) gino atakuje 1/3 osób więc ciebie akurat może nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
ja lecialem meta enan i potem enan npp, teraz mam twarde pod sutem ale nolva nie pomogla za duze estro, od jutra ARIMIDEX 1mg ed i po gino, wiec lepiej do cyklu sobie ARI ogarnij bedziesz pewniejszy, oczywiscie nie na samej mecie ^

Zmieniony przez - lucasso199 w dniu 2014-01-13 14:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
lucaso lepiej sobie zrób badania bo to niekoniecznie musi być od estro tylko prolaktyny od npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
wiem ze od estro bo mam wyniki all badan, estro prolka i progesteron ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bić przed czy po bieganiu?

Następny temat

Hcg (provigil) sol fiziologiczna

WHEY premium