SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się czy dieta tłuszczowa czyli zrzucanie kilogramów zmniejszy ginekomastie czy nie? co o tym myślicie i co może zmniejszyć ginekomastie? ile kosztuje zabieg usunięcia ginekomastii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wiec stary , ginekomastii juz nie wyleczysz zadna dieta nic ci nie pomoze, po prostu bedeziesz musail miec zabieg ktory kosztuje gdzies ok $2000-5000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ceną tego zabiegu to chyba lekko przesadziłeś

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dobrze poszukasz w klinikach chirurgi plastycznej to Ci zrobia na kase chorych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Acim, dietą tłuszczową nie pozbędziesz się tego, bo to niemożliwe. Lipomasti możesz się pozbyć taka dietą ale jezeli miałes ją zawsze tzn. sprawy dzidziczne ale jeżeli jest po koksie to tylko zabieg pomoże.


Żadna klinika chirurgi plastycznej nie zrobi Ci tego na koszt kasy chorych. Może zrobić na kasę chorych chirurg w szpitalu, który jest też chirurgiem plastycznym i pracuje także w zwykłym szpitalu, a za darmo to lekarz Cię zbadać może. Odradzam usuwanie w zwykłym szpitalu "za darmo", kiedys już o tym pisałem.
W Polsce usunięcie ginekomastii w prywatnej klinice od 2500 do około 6000PLN. Zależy w jakim jest stopniu i czy jest to samo gyno czy w połaczeniu z lipomastią, co bardzo często się zdarza.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Totorino niby znawca w dziale a nie znasz sie. Ja mialem usuwana GINEKOMASTIE w prywatnej klinice chirurgi plastycznej miala ona podpisana umowe z kasa chorych i zrobili mi to za friko, w jeden dzien a wlasciwie po godzinie poszedlem do domu a dzisiaj po ok roku jest cool nic nie widac ze byl zabieg robiony.Pozdrawiam znawcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Gyno, wytłumacz nam wszystkim dokładniej, jeżeli możesz oczywiście, bo coś się nie zgadza. Żaden chirurg plastyczny w klinice nie zrobi nimomu operacji platycznej w swojej prywatnej klinice za darmo. Chyba, że byłeś u normalnego lekarza zbadac gyno, a on Cię skierował do plastyka, ale przeważnie lekarze w przychodniach kieruja do szpitala na zabieg.
Jezeli pójdziesz do prywatnej kliniki to oczywiste, że plastyk od razu wystawia cenę za usługę.
Nie wiem, w której klinice robiłes zabieg ale to chyba jakiś wyjątek, bo kliniki nie maja podpisanej umowy z kasą chorych, to są prywatne firmy.
Choć z drugiej strony usuwanie typowej ginekomasti to bardzo prosty zabieg patrząc z punktu widzenia chirurga platycznego.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co ja to zwiedziBem nie jeden gabinet lekarski i wszdzie mi mówili ze to nie choroba i da sie z tym zyc.Skierowali mnie nawet do poradni chorob piersi tam to byly jaja czulem sie jak ufo bo tam same kobiety byly.W koncu mialem dosc i poszedlem prywatnie do kliniki chirurgi plastycznej tam zaplacilem za wizyte ok 60 czy 70 zl nie pamietam .Chirurg obejrzal mowil ze widzial gorsze u jakiegos hokeisty.Umowilem sie na zabieg oczywiscie powiedzial ze nie jest zle i zrobi mi to na kase.Zrobil obie strony naraz choc jak mowil powinno sie zrobic przerwe miedzy jednym zabiegiem a drugim.Zabieg trwal moze 30 do 45 min.Tylko jak wali znieczulenie to jest do bani a potem cool.Po ok 10 dniach urlopu wrocilem do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gyno opowiedz jak było po zabiegu czy były blizny? przez ile nie można ćwiczyć po takim zabiegu i czy po zabiegu moiżna dostać jeszcze raz ginekomastię? czy miałeś jakąś rechabnilitację czy coś w tym rodzaju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec tak po paru dniach zdjeli mi szwy no i byly blizny ale niewielkie.Chirurg kazal kupic taka masc nie pamietam nazwy mozna ja dostac bez recepty za pare zloty taniocha no i nia trzeba smarowac blizny.Po zabiegu jest wieksza bariera psychiczna niz fizyczna po ok mies wrocilem na silownie .Zabieg mialem w kwietniu czy maju jakos tak w zeszlym roku a na wakacje juz sie opalalem choc chirurg mowil ze "nie w tym roku".Teraz jest ok choc wydaje mi sie ze jakby chcialo wracac.Bylem juz u fachowca endokrynologa powiedzial ze musze zrobic badania na zawartosc prolaktyny we krwi(zaznaczam za wyglada to teraz o niebo lepiej a ja juz chyba jestem przeczulony ,no ale wole na zimne dmuchac)badania wyszly dobrze prolaktyna w normie.Endokrynolog mowil ze raczej nawrotow nie ma chyba ze ma ktos pecha genetycznego no i potem stara spiewka ze da sie z tym zyc.Ale ze jak chce to da mi skierowanie no i pod noz heheh.To tyle nie taki diabel straszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzięki za odpowiedz uspokoiłeś mnie troche dzięki masz soga odemnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki Uboczne

Następny temat

CO NA SPADKI PO MECIE ?????

WHEY premium