SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
mam problem, niebiore koxu, mam 18 lat cwicze 2,5 roku, ok kilku lat mam gchyba ginekomastie, wyglada to tak ze odstaja mi sutki, sa miękkie, a jak jest zimniej albo wchopdze do np wydy na baneseni to twardnieją i są takie jakie powinny być, co jest , a jak mam obcisł a koszulkę to widac ze ostaj ai niewygla to załadnie

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. poszukaj w archiwu, w tym dziale gdzies jest dobry post o ginekomastii.
2. to nie musi byc ginekomastia.
3. idź do lekarza.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4790
Mam niestety identyczny problem. Moze wynika to z mojego otluszczenia, dlatego zaczalem teraz ostro jechac na rzezbe , aby zdazyc do wakacji i jakos wygladac na lato, a nie budzic posmiewisko.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
ja mam takie ze jak sie podrapie po nich to ta skóra sciaga sie jest oki, ale po chwili znów

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4790
Tak samo jest i u mnie.
Moje brodawki wygladaja normalnie wlasnie wtedy, gdy wejde do wody lub je wlasnie podrapie. W****ia mnie to jak cholera gdy tak wystaja.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
Mam pytanie,czy takich powiększonych cycków nie można zredukować ćwiczeniami na klate?(wyciskanie,rozpietki itd.)

trix3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie się rąk

Wiecej