sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

gienus12 - wojna z sylwetką trwa.. !

Wysłana -
Dzieki, zagladajcie rowniez do dzialu przygotowan do zawodow bo tam sie nic nie dzieje jak zwykle i temat praktycznie pusty :http://www.sfd.pl/_gienus12_kolejny_cel__sezon_2017-t1094203.html 
Wysłana -
Wrzucam i tu do galerii jak ktoś tu zagląda a nie zagląda do działu przygotowań do zawodów, defakto do zawodów pierwszych mam jakoś 4 miesiące niecałe, ale formę sobie robię dla siebie w tym momencie, noi odbije to się też przed wyjściem bo będe wychlastany bardzo mocno a jednak rozmiaru mi nie braknie jak ostatnio kiedy redukowałem na szybko w 10 tygodni z 90paru kg do prążków na dupie czyli 77,7 na weryfikacji.

Porównanie koniec maja zeszły rok czyli jakoś 7 tygodni do zawodów 85kg (lewo) i po prawo dziś rano naczczo 87,8kg

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-18 21:49:35
Wysłana -
Obecna forma, waga około 87kg.
Ostatnio troszkę zbiłem do 85,6kg i załadowałem wczoraj, wyszło całkiem fajnie.
I narazie do kwietnia daje sobie luz i od maja zaczynam reżim bo forma musi być w tym roku kosa i zrobie co w mojej mocy.
Szukałem ostatnio po firmach suplementacyjnych i sklepach ,tzn wysyłałem zapytania o pomoc itp , no ale jak widać nie jestem rozpoznawalny,jeszcze nie nawaliłem kopy miejsc na podiach i nie ma opcji o jaką kolwiek pomoc, także trzeba sobie radzić i dalej robić swoje.
A chvj tak dam rade


Wysłana -
.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-04-07 21:54:01
Wysłana -
Zaktualizuje troszeczkę galerie.
Obecnie 6 tygodni niecałe już do startu, waga w granicach 85kg . Forma nieznacznie gorsza jak pare dni w zeszłym roku do startu.
W tym roku chcę być jeszcze bardziej wycięty jak w zeszłym i być większy. Czy się uda? myślę że tak jeżeli chodzi o wycięcie, a co do rozmiaru to się zobaczy.
Wszystkie fotki z dziśWysłana -
Bardzo fajnie miecha dochodzi
Wysłana -
no doszło , nie wiedziałem że aż tyle , dopiero juz pod koniec redukcji mogę dopatrzeć się że triceps podrósł mimo że rozmiarowo nadal ręka szału nie robi ale na szczęście w klasyku nie trzeba mieć mega doyebanych łap, co nie oznacza że pójdzie na nie priorytet po sezonie .
Napewno nogi bo w tym momencie w udzie siedzi 66 cm, gdzie w zeszłym roku było 63 przed sceną.
Łydki bo na to mi ludzie zwracają uwagę na siłowni bardzo często, noi plecy , głównie to co chciałem czyli grubość, czworoboczny i prostownik, brzuch na szczęście nie ruszył i nie chce żeby rósł, skosy się poprawiły lekko ale to tylk oze względu na to że mam niższy poziom bf w tym momencie niż wtedy tylko woda siedzi. Noi klatka nad którą spuszczam się 2x w tygodniu od ponad roku.
Jestem w ostatnim etapie redukcji , zostało 9 dni waga leci po 1kg dziennie około , od piątku zbita estro więc poleci jeszcze szybciej
Wysłana -
Dobrze ze lydki ida bo sporo osob ma je mega oporne
Strona 20 z 20
Dodaj odpowiedź