SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - wojna z sylwetką trwa.. !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam , nazywam się Konrad, jestem już dłuższy czas na forum, odzywam się to tu to tam, wielu mnie tu zna..
Mam jakiś tam swój dziennik treningowy, tylko niestety , mój komputer jest starszy chyba niż ja i zanim cokolwiek na nim napisze
to mija pół godziny, więc będę do tego tematu wstawiał fotki z mojej " przemiany" , będzie łatwiej,szybciej i wygodniej.

Gdy zaczynałem ćwiczyć wymiary mniej więcej były takie :

Waga : 58-9kg
obwód ramienia 28-9cm
obwód uda 53-4cm
obwód łydki 38
obwód w pasie 76-8cm
Wyciskanie leżąc 40-50kg
innych wyników siłowych nie pamietam.


I Wyglądało to tak. wiek w granicach 18-19 lat




Trochę potrenowałem, odrobine masy wpadło zadowolony robiłem ją dalej :




tu juz bydle po około roku treningów



tu Dalej to juz dobre 2 lata





Walka trwała dalej, cieszyłem się z każdego zdobytego kilograma.



I nawet foto z koksem który do tej pory na żywo robi na mnie niesamowite wrażenie.



Później już przestałem robić fotki, forma poszła nie w tą strone co powinna.. przy 90kg 96 w pasie 40 w ręce..
Strasznie grubo się zrobiło i w zeszłym roku robiłem pierwszą w życiu redukcję ktora skończyła się tak
Okres Kwietnia - maja. Po redukcji , tzn nie dalem rady więcej już psychicznie zjechać , waga 80-81kg na tych nizszych fotkach.





Następnie wakacje itp, zacząłem robić mase z głową w miare .. Tzn po ketozie jadlem ile wlazlo i nie ulewało mnie zbytnio. Z czego byłem zadowolony.





Pompa taka że mało mnei nie rozerwało, zresztą widać jaki byłem mokry od wysiłku heheh..

III Masówka już ten rok :


I redukcja :



I Dalej redukcja, w tym momencie wygląda to tak, do zbicia około 6-7kg..
po 1 dniu ładowania niestety woda podeszła, na co naszło wiele czynników.. Ale ogarnę to :) planuje jeszcze 3-4 tygodnie redukcji












Jak widać szału nie ma. Nogi mocno odstają ponieważ zaczałem je ćwiczyć dopiero po wakacjach tak na poważnie, uraz kręgosłupa mi nie pozwalał na to wczesniej..


Trochę masy nałapałem za 5 lat treningu, ale niestety, mam wiele wad w sylwetce, po skonczonej redukcji , planuje wrzucać suchą mase bez ulewania się.. w priorytecie nogi - klatka
Dziś drugi dzień ładowania , taki restart i od jutra juz pełna para:).
Jutro jescze może coś wrzuce z siłki na pompce.


Obecne wymiary :
Wiek : 23
wzrost: 175
waga : 86-7
Udo : 67cm
łydka : 43cm
ramie : 42-3cm
pas : 82cm

Wyniki siłowe podaje maxymalne jakie były na masie ,teraz nie ćwiczę siłowo.
Wl 160
Przysiad 155
mc nie wiem rzadko podchodze do tego , boję się o plecy 120 serie ostatnio lekko robilem.



Można jechać.. Pozdrawiam wszystkich. Zostawcie na mnie cos suchego heheh
4

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Fotek nie obrabiam, nie robie w korzystnym świetle itd.. Pokazuje jak jest. Fejm mi nie potrzebny, fotki przodu dam jutro, dzis jakos nie zrobilem, nie wiem dlaczego , nie tlumaczę się..
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Plecy i barki widac najwiekszy progres od tego co bylo na początku. Uda slabo ale to wiadomo tylko czy tam nie powinno byc 57 cm ? Klatka ciezko ocenic bo nie masz ostatnich zdjec przodem. Jak dla mnie spoko a barkow zazdroszczę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
uda grube, bardzo, moge dać zdj z miarą.. spodnie 34 przecierają się nawet teraz po zjechaniu paru cm
lewe udo 3 cm mniejsze, dlatego ze uraz kregoslupa zrobil swoje niestety.. próbuje je robić osobno .. Cały rok bede je na priorytecie trzymał

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-04-05 17:11:11

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
To jesli uda sa tak duze a nie wygladaja a reszta wyglada na duza to jestes duzy chlop ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
niski jestem ,wiec wymiary i waga nie przekladaja sie na rozmiar.. niestety.. podejrzewam ze wypowie sie ktos z kim ćwicze na siłcę na temat mojego rozmiaru itp..

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-04-05 19:34:00

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1181
No więc... Pewnie że sie wypowiem ! W rzeczywistości kolega wygllada duuuuużó lepiej niz na zdjeciu. One nie oddaja ogromnego progresu w stosunkowo krótkim czasie. Ani naprawde bardzo dobrych proporcji i twardości miesni ! Tak jak napisał ww- kawał faceta z Ciebie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dzięki Justyna:). Dzis fotki typowo po treningu , przodu itp, zeby temat byl kompletny.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1181
Aha, co ciekawe. Wszystkie osoby z osiagnieciami, niezaleznie od płci, sa naprawde za skromne. Np. Dorotka Galińska. Oraz wyżej wymieniona osoba ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Niestety dzis na siłce robiłem fotki, ale świało było tak ciemne i telefon bez flesha że nic na nich nei widać.. Dam jakąś z wczoraj samoj**kę z lustra, po naprawe duuużym żarciu... Od jutra ketoza aż do ścięcia całkowitego, docelowo 8,5kg , przez 2 dni 3,5kg do przodu.

1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Koszulina z sfd doszła.. Lka ,akurat :) 5,5kg zostało do końca redu, jutro zmierze poziom bf itp.. Ale jest jeszcze troche:<.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 miesięcy Wiek 17 lat

Następny temat

16 lat..

WHEY premium