SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Sa nadal, ale roluje sie, wzmacniam brzuch tzn caly gorset i dolegliwosci prawie zniknely, wiadomo ze dyskonfort jest i ucisk gdzies w ledzwiach + poglebiona lordoza powoduje ze prostowniki puchna strasznie szybko. Dlatego u mnie trening z niska iloscia powt. Sie sprawdza i dluzszymi przerwami 2-3 min.
Na wszystko jest sposob ale tez musze technike cwiczen dostosowywać do tego.
Rozbudowalen mięśnie przykregoslupowe ktore mi wepchnely dysk spowrotem, ale kiedy wyskoczy nie wiadomo. Dlatego gorset biodrowy wzmacniam zeby brzuch jeszcze bardziej odciazal te plecy bo mam slaby.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Generalnie na szybko , wypiski nie bedzie bo nie mam czasu.
Powinienem byc w drodze do pracy a jeszcze jem potreningowy .

No ale do rzeczy. Daje 1 fotkę jakąś, nie mam filmow bo sam znow byłem
Wynik względem zeszłego tygodnia w WL poprawiony o 2,5kg i jeszcze zapas mialem bo sam zdjemowalem , nie bylo nikogo ogarnietego.
takze po rozgrzewce 5-6serii poszlo 3 serie 142,5 x3 i pozniej 150 x2 i 1 ruch wyciągniety juz przez asekuranta.

Dobra lece, dzisiaj napięty dzień. od 6-14 w pracy, przyjechalme szybko szamka, godzina drzemki i teraz jade na 22 i wracam o 14 . Do konca miesiaca maratonik.


Miłego.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Fajnie Gienus, motywujesz z tymi ciężarami i taką kalekę jak ja
Pokazujesz, że można i z chorymi plecami targać sporo.

Udanego tam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-09-29 12:22:31
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Powitać.
Po 4 miesiecznej przerwie od prowadzenia dziennika , wracam do wypisek.
Nie prowadziem bo nie wiedziałem co będę robił i co sie bedzie dziać w najbliższych miesiacach, okres ciężki minął , plan mniej więcej ustalony na najbliższe 2-3 miesiące, a potem się zobaczy.
Odrazu przyda się zaglądanie znów regularnie i nabranie dyscypliny bo teraz to tak.. jest bo jest, trenuje bo trenuje,cały czas staram się nie odpuszczać.
Waga na ten moment jak zwykle bywa u mnie 92kg jakoś, ostatnio zeszło przez pracę 2kg wiec podbijam kalorie.
Czy jakiś progress zrobiłem jeżeli chodzi o dobudowanie masy mięśniowej? nie wiem, noga trochę podrosła napewno,reszta nie wiem.

Plan wygląda narazie tak że masuje do końca roku, skupiam się przy okazji na zwiększeniu maxów w bojach , dla siebie w sumie, bo nie patrzyłem czy jest jakaś impreza gdzieś teraz niedaleko czy coś.
Wygląda to tak że w Mc już podchodzę pod 250kg bo 240kg dość lekko idzie, ale 250kg ostatnio nie targnąłem, w przyszłym tygodniu pęknie na 99%.
W siadzie 180kg bardzo lekko , 200 nie próbowałem, przyszły tydzien również zweryfikuje.
W wycisku na klatkę 170+ dopiero po poprzedniej redukcji wróciłem do wyniku. Plan jest na 180-185kg bez pasków na łokcie i innych gówien , tylko na nadgarstki bo wysiadają niestety, bark przestał boleć to nadgarstki niestety coś sie nie słuchają.

Nagrywek narazie nie ma i nie wiem w sumie kiedy będą bo Oktawia trenuje w Tigerze a ja muszę pozbyć się umowy w Jatomi żeby móc tam przejść.
Ale pewnie zrobie tak że pójdę do lekarza i wypisze mi zaświadczenie odpowiednie dzięki któremu będą musieli mi wyłączyć umowę.

Żywienie :
U mnie w standardzie, jak najwyżej białko, reszta opór a i tak chudnę niestety, zacząłem fizycznie pracować ze względu na warunki zatrudnienia i stawkę która mi osobiście odpowiada ,ale dziś znów coś tam jakąś ofertę dostałem względnie lepszą,lżejszą,jeszcze lepiej płatną.
Tak się teraz tu dzieje na pomorzu,ludzi brakuje do pracy , stawki windują , nawet ukraińcy dostają po 11zł netto

Trochę odbiegłem - także jak najwyżej białko, reszta opór, do końca roku będzie to tak wyglądać pewnie.
Później zaraz po nowym roku wchodzę na redukcję. W planie będzie 3g białka , 300-400g ww wstępnie i tłuszczy 60-70g .

Suplementacja:
Ogólnie używam teraz tylko białka, lecytyny, acardu, sanprobi ibs , siemie lniane rano - wieczór, magnez, kompleks witamin .

farmakologia :
Do tej pory cały czas leciałem tylko na podkładzie z testa, tydzien temu dodałem metkę żeby wykończyć nią masę.

Zdrowie :
Zdrowotnie stoje według mnie nawet dobrze .
Po rentgenie płuc - serca nie wyszło nic wszystko idealnie
morfologia wyszła bardzo dobrze, tylko hematokryt i hemoglobina przekroczona bardzo delikatnie prawie w normie no ale sie nie zmieściło o tam 0,1 czy coś , nie pamietam dokładnie.
ob - git
tam mocz itp itd też wszystko spoko.
glukoza - 89rano naczczo także również idealnie
Wątroby itp nie robiłem, bez sensu, nic nie leci, caly czas osłony. Układ pokarmowy nie dokucza, wszystko działa idealnie.
Najwiekszy minus jest w oczach także w Grudniu raczej będzie P.Profesor w okularach, bo soczewek nie mogę zarzucić, mam ciało obce w oku, które i tak muszę wyciągnąć.

Ciśnienie mi wyszo wyk***iste bo 166/70 ale zaraz przed badaniem nie dość że sie spieszyłem, to wkvrwiłem się i wyszło co wyszło a nie robiła mi drugiego badania, myślę o kupnie ciśnieniomierza w najbliższej przyszłości. Pierwszy raz w życiu miałem przekroczone cisnienie poza norme, zawsze miałem idealnie.
Chciałem flebotomie zrobić, ale nikt za bardzo się tym nie zajmuje, a nie chce mi się iść do punktu krwiodawstwa , przydałoby się zrzucić da zdrowotności z 400ml.

Do tego może w grudniu jeżeli będę miał czas to pójdę sobie wlew pykne co by regeneracje poprawić.
Rzeczy typu jacuzzi też planuje wprowadzić ale to już jak pójdę do Tigera bo tam w cenie jest dostępne, ostatnio fajnie się wymasowałem tam:).

noi co , to wszystko chyba na ten moment, jutro z rana katka i biceps.

A teraz trzeba się wziąć za gotowanie, coś tam może dorzucę, mięso, paste z tuńczyka i jajek i jakiś deser.

3 fotki takie jakie mam , dopiero teraz zmianówki zaczynam po wydostaniu się ze stoczni gdzie robiłem po 20+ dni pod rząd na pierwsze zmiany, więc zacznę spowrotem sprawdzać formę rano , albo koło południa jak normalne światło będzie.

















I ostatnia fotka z własnie teraz z klopa bez pompki itp, w bardzo słabej kondycji dziś, bo wczoraj impreza,trochę alkoholu i o 3 nad ranem do domu powrót, ale nie o to chodzi.








Zmieniony przez - gienus12 w dniu 11/26/2017 2:26:10 PM
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Super- śledzę!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No i fajnie ze powrociles z dziennikiem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dzięki Panowie :). Coś tu się zawsze będzie dziać .
I dokładam jeszcze fotki posiłków dzisiejszych i pod wieczór jakiś strzał od lustra jak trochę odżyłem

Bułki z pastą z makreli i jaj + deser jogurt fruvita ten exotic, do niego dodałem żelatynę , maliny i na górę galaretkę cytrynową

Mięso to łopatka wieprzowa , z 350g na 2 posiłki poszło uduszone z ziemniakami , niestety w wadze mi się bateria skończyła i zapomniałem w centrum wziąć.

To by było tyle na dziś, jutro na siłce z rana stanę na wagę bo w łazienkowej też bateria pada ..svka . Ale stawiam że te 92kg będzie spokojnie















Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Fajnie, że wrociles do prowadzenia dziennika
1

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium