SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Hehe Natan , przemiał jest, ale takim koniem jak ty nie jestem -.-.. Także no równość w naturze musi być zachowana ..

Prosiłbym o zmianę nazwy tematu na gienus12 - Time for cut jeżeli ktoś tu zagląda z moderatorów itp - Dziękuję

Ostatnio pisałem że w sobotę zrobię fotki jak będzie normalne światło, no nie miałem czasu wczoraj bo byłem w pracy na dodatkowe godziny to zrobiłem dzisiaj
i to też tak bardzo mocno na siłę bo mieliśmy 20minut do autobusu więc szybko po strzale z każdej pozy i wio.

Kto tam zagląda regularnie do tematu to będzie widział co jest poprawione, nie jest to kosmiczny progress ale jak to się mówi "woda drąży skałę" i kolejny rok mogę zaliczyć do dobrze przepracowanych, inaczej miał wyglądać okres startowy i tu tylko mam ale do siebie.
Nadrobie , a przynajmniej będę się starał.

Sylwetka zmęczona ogólnie bo jedzenia dość mało noi ogólnie mocno osłabiony jestem, ale trudno.






























Zmieniony przez - gienus12 w dniu 12/10/2017 1:29:18 PM

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 12/10/2017 1:32:17 PM
3

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
gienus12
Prosiłbym o zmianę nazwy tematu na gienus12 - Time for cut jeżeli ktoś tu zagląda z moderatorów itp - Dziękuję


Proszę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dziękuję

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Siema.
Dzisiaj dalej off, dalej łeb boli i z zatok kipi
W pracy dzisiaj masakra, wypociłem z 3l wody, bluza,koszulka mokre wszystko , ale dało nam popalic, a jutro juz bylo info ze malo pracy wiec będzie lżej.
Spaliłem pierdylion kalorii to teraz dojadam chipsami, przez caly dzien zjadłem z 400g piersi z kury, fit sernika tak z około 20g odżywki i 2 twarożków, dopije jeszcze białkiem, 3 banany i zupkę chińską, także skromnie dość. Pewnie zleci z 1,5kg.

Czekam aż wyzdrowieje i ruszam na siłkę, bo juz mi chodzi po głowie zeby jutro trening zrobić, ale dam sobie spokój jeszcze.
Bo jak to się mówi, mądry Polak po szkodzie, a ja staram sie być zapobiegawczy ^^, nie zawsze wychodzi ale się staram.

Tyle. Do jutra , może coś kreatywniej będzie i jakieś fotk iposiłków będą, zobaczymy.


Dopiero się kapnąłem że yebłem błąd w nazwie tematu ..
No cóż


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 12/11/2017 11:19:26 PM

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Poprawione
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Noi chvjnia wyszła ze zdjęc i takich tam.
Brakło zupełnie czasu mimo że nie trenuje póki nie wyzdrowieje, a niestety trzyma mnie cały czas dość mocno, czuje ze odpuszcza ale mimo wszystko , szkoda mi marnować czasu na trening na pół gwizdka z zawalonym gardłem i nosem.

Dziś na wadzę 90.0 ,jutro moze byc troszkę więcej, bo dzisiaj cały dzien poza domem, zjadłem w sumie rano omleta z 3 jaj z dżemem
potem na mieście w maku drwala z kurą
w pracy 550g ryby po grecku i rogala
zaraz wypije 50g odżywki
i twarożek wsunę, mało białka dzisiaj, wiecej kcal pustych bo i ten mak i Oktawia jeszcze zrobiła banany w cieście z czekoladą.

No sypło się ale,są rzeczy ważne i ważniejsze , do końca grudnia póki wiem że będa imprezy i okazje żeby się napić, to redukcja jest na oko i tak pewnie do konca miesiąca zejdę do myślę 87kg. W styczniu już wstawie wyliczone makro itp i zdjęcia posiłków i będzie trzymanie, jedynym odstępstwem będą zjazdy co może się trafić w pracy.

napewno w tym tygodniu juz wrócę na siłkę, takze coś się wrzuci.
Pozdrawiam zagladających

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
I jak? Odpuściło trochę?
Można prdolca dostać od bezczynności, jak motywacja do działania jest...
Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
jeszcze oslabiony jestem i nos zapchany,ale dzis juz lece potrenowac bo nie wytrzymie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobra trening zorbiony.
Jutro kolejny .

Katka + Bic + Tric

Klatka :
Wycisk sztangi na ławce poziomej

100kg x 4 serie x 10 + 60kg wąsko x5powt

Wyciskanie na skosie dodatnim hammer
po 25kg na ręke
4 serie po 10 powt z powolnym opuszczaniem

wypychanie siedząc na maszynie jednorącz
4 x 15 powt

unoszenie przedramion do środka z hantlami podchwytem(mocne spięcie klatki) + unoszenie hantli nad glowę siedząc na górę klatki
4x 10 + 4 x 15

Pompki na poręczach
4x 10

Bic + tric w seriach łączonych

Uginanie przedramion z gryfem wyciągu dolnego + prostowanie przetramion z trójkątem wyciągu górnego
3x12 + 3x 15-8

Uginanie przedramion ze sztanga prosta + francuz siedzac sztanga prosta 35kg
4x10 +4x12

modlitewnik maszyna + to samo tylko że triceps
4x 8 + 4x 12


Trening spoko, przedtreningówka nie zadziałała tak myslalem bo oszukany sklad etykieta wzgledem gramatury porcji .
Jak widać trening całkiem zmieniony i tak zostanie narazie.
Dzisiaj 89.7kg i nie wygląda to źle, a wręcz fajnie na tą wagę ,zobaczymy jak dalej będzie szło, wiadomo że sylwetka zamulona mocno bo chory bylem itp, teraz moze zleci lepiej i coś się mięśnie nabiją.

Z Jedzenia dzisiaj jakoś 640g piersi, 3 ciastka mafijne rano , niecala paczka wafli ryzowych , 100g białka w prochu + warzywa, moze jeszcze twarożek dostawie.
Także LC,LFi tak przez caly weekend

2 fotki jedna ciemna wyszla (chooy wie czemu) i druga jaśniejsza, nogi chciałem zrobić ale nic nie bylo widać :/... bo juz prążki wychodzą hy hy hy .
I fotka szamki po treningu. 300g piersi + wafle + warzywa

A i porównanie dziiaj robiłem jak mniej więcej zmieniła mi się góra przez 2 lata. Tzn lewo wiosna 2015 i prawo jakoś 2 miechy temu czy miesiac, nie pamietam.
Fajnie idzie . Waga praktycznie ta sama, moze po prawo 93-94.
Bajoo :)










1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jest roznica i to spora,gratki :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium