SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Żyje
Na FB i chyba na Insta działa
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dziś nawet wrzucał ;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
a po co ?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jednak się zalogowałeś

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ano tak wszedlem bo ściągam fotki z dziennika na insta ;p

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Siema Coś ostatnio mi się pojawiają pytania czy wrócę do dziennika i kiedy.
Z racji tego że nudzi mi się i ciężko mi się monitoruje postępy a nie bedę chdził z zeszytem i dlugopisem po siłowni to wrócę i popisze coś od czasu do czasu.

Filmów i zdjęć nie mam, wszystko wrzucałem na insta a z telefonu skasowane. ew jakaś tam fotka z zeszlego tyg .

Znowu wyjdzie elaborat pewnie ale przedstawie ostatnie kilka miesięcy w "paru zdaniach" jak to wyglądało, co się działo, co się stało że sie zesrało.
Redukowałem sobie na zawody - padło trawienie, żołądek odmówił posłuszeństwa kompletnie.
3 ~miesiące offu od twaru ,od diety, siłownia tak była bo była, 3 tygodnie chdzilem tydzien nie a potem pod koniec 3 tygodnie offu od siłowni.
Dieta - brak, jadłem byle by zjesc i cokolwiek kcal wbic bo bóle jelit, kłucia gdzieś ,zgagi , wzdęcia , zwroty nie dawały żyć, o większych posiłkach to mogłem pomarzyć.
Po 3 miesiącach zaczęło wracać wszystko do normy , w tym czasie szły vivomixy, sanprobi , controloc i reszta supli podstawowych jak zawsze.
Od chyba 5 tygodni jestem spowrotem ON. Mogę jeść , obecnie 5-6 posiłków dziennie , kcal nie licze ale wygląda to tak samo z reguły ,ew dobijam sobie
czyli :
1: 5 jaj, 70-100g jaglanych, maslo orzechowe, dżem 100% czyli omlet albo jajecznica z chlebem razowym z smarowidlem z awokado .
2: zwykle makaron (nie wiem ile oktawia mi robi ja zwykle w pracy ale jest ok ) Do tego 200g mielonego ze szpinakiem czy innym sosem z warzywami
3: jw
4 : potreningowo wpada odżywka , 50g rodzynek, i płatki słodkie ile sie w szejker zmieści
5 : 250g twarogu , skyr bądź jogurt grecki , odżywka białkowa i z tego wypijam sobie szejka przed snem
10ml oleju z czarnuszki 5ml rano 5ml wieczorem - działa cuda, polecam. Ale droga murzynka strasznie .
śniadanie ogólnie i klacja to powrót głównie do starych czasów, to sie sprawdza i jest ok.
Narazie tyle jestem w stanie pomieścić na ten moment w siebie, dluzej trchę jem - nie 2 minuty ale mieszczę.
Waga przy takiej misce zaleznie od dnia waha się w granicach 0.5kg , juz nie ma wahań typu 3-4kg dzien

Z suplementacji ogólnie -
2x witaminy rano, 2g witaminy c, 2x czosnek, magnez, polprazol , 2 dni temu sanprobi sie skonczylo, teraz czas na vivo ale kupie w przyszlym tyg, 2x dziennie enzymy 1x rano 1x wieczór, kreatyna do pompera 10g , hero pump 14g , kofeina 200-400mg przed treningiem, białko 50-80g dziennie , zależy.

Wagowo teraz 97kg czyli po wyjsciu z offa ładnie wszystko zaczęło działać.
Także stagnacja która wystepowała zawsze przy 94kg została przebita bez wp*****lania syfu, więc spoko.
Fakt faktem na offie przez jakość i ilość jedzenia chudłem jednocześnie tyjąc, więc na brzuchu odłożyło się, ale minicut pod koniec Września.
Minusem są obolałe prostowniki, nie raz nie mogę normalnie chodzić i trzeba brać tabletke, niestety szybkie dokładanie to nie mój temat.
Niedlugo może pomyśle o prześwietleniu, zobacze co tam się zmienilo jezeli chodzi o plecy.


Siłowo .
Mc 250
siad 170 x 3
płaska jakoś 165kg , 150 x3 .


A reszta mało mi tam robi.

Trening zmieniony na podstawy, nie bede rozpisywał całego, poprostu robie podstawowe ćwiczenia, bez kombinowania, maszyny też są ale głównie wolny ciężar.
Napewno dorzuciłem łydki, 2x w tygodniu brzuch , tych partii wogole nie trenowałem.


Chyba tyle co chciałem napisać w roli wstępu.
Także idę spać bo do piątku trzeba robić po 10-12 godzin żeby móc wyskoczyć do Warszawy, praca luźna ale limity obowiązują.

Fotka porównania maj i teraz różnica 12kg.

Fotka supli.

I fotka z Panią kox, ja tu jakoś 2 tyg po powrocie na siłkę.


A jak będę miał jakieś filmiki to będę dawał. Udanego dnia.










A i co moge dodać, to prócz naprawiania żołądka , naprawiłem noogę a raczej palec, w którym od 3 lat miałem stan zapalny,ciągłe ropienie, krew itp przez paznokieć. 2h zabiegu bez znieczulenia , także dopiero skonczyliśmy jak już nie dawałem rady uleżeć na łóżku, ale mimo że mnie do teraz wykręca jak o tym pomyślę to było warto .



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2018-09-17 13:14:40
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
23:40 Po treningu.
Cardio dziś nie wpadło nie wyrobiłem się w 1,5h ze wszystkim, trudno. Wiedziałem że się nie wyrobie wiec krótkie przerwy i latałem z obciążeniem ..

Klatka + Bic czyli dalej kult bica i klaty poniedziałkowy uskuteczniam + Brzuch.

Płaska
rozgrzewka do 120kg x 10
140 x 4, 150x3 , 155 x2
Hammer skos dodatni po 60kg na strone
x8 x8 x8 i odjąłem po 20kg i x6 K.O.
Ławka skos ujemny
100kg x 6 x 4s
rozpiętki z hantlami stojąc
12 x 12
14 x 12 x 3

Biceps :
3s x 50kg x 6 powt sztanga prosta

uginanie z hantlami siedząc
3s x 14kg x 12 powt.

Brzuch
3s unoszenia nóg w zwisie na drażku x 12

Allahy
3s 60kg x 12


10 minut do zamknięcia siłki więc już pogadanka i do chaty.

2 fotki .
Z brzucha z tygodnia na tydzień zaczyna schdzić, bo było sporo gorzej ale już się tam przebija coś, noi nie wydyma mnie odkąd olej z murzynki pije .

Ogólnie jest tego fatu, 3 miesiące się nazbierało, praca się nagle zmieniła + brak ruchu + w ch** stresu , albo wiecej niż w ch** swoje zrobiło . Nie Ważne ,było minęło. Noi ten tego, na kick testowałem pewną rzecz dlatego teraz dopiero zaczyna schodzic hyyyy
Cycor rośnie







Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nooo, fajnie, że wróciłeś Śledzę Cię z Oktawią i zawsze się uśmiecham sam do siebie, że tak fajnie idzie Wam wspólne treningowe życie, godząc przy tym robotę itp. Niby nic wielkiego, ale jednak- w parze z jednej str łatwiej, z innej bywa ciężko

Siłowo u Ciebie jak zwykle wysoki poziom, a sylwetka wg mnie cały nawet ten zyebany okres była OK Te bóle pleców to myślisz, że tylko prostowniki, w sensie mięśnie? Czy to taki skrót myślowy? Oczywiście życzę, że tylko mięśnie, ale Ty też tam miałeś z dyskami kłopoty, a wiem jeszcze po sobie, że masa problemów z lędźwiami wychodzi z... dupy, dosłownie Pospinane poślady + dysfunkcje stawu krzyżowo-biodrowego. Dobry fizjo, trochę pracy z twardą piłką i masz ogarnięte, a do tego nic nie będzie Cię tamować przy kręceniu wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dzieki Tomek . Z plecami to spinaja mi sie prostowniki nawet jak chodzę, szybko waga wróciła i ogolnie jest wysoka . Np przy 90kg tego nie ma , a wwzystko jeszcze pogarsza przedtreningowka. No ten fizjo by sie zdal, pileczka tez kupiona bo czworoboczny nieszczesny sie spina od czasu do czasu. Ze wspólną siłką to wiesz jak jest . Raz sie chce raz nie czasami trzeba krzyknąć . Do zobaczenia w sobote


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2018-09-18 06:08:51
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium