SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gh + ins + t3 + oma + meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
Jestem nowy na foum i powiem że bardzo lubię doping ;p Ale konkretnie chciałbym poznać wasze zdanie o tym cyklu dodam że ejst to taki konkretniejszy cyklik :)
Somatotropina (Norditropin szwedzka) najlepsza według mnie +slina humulin R + t3 Berlin-chemie Miecio Polski z Omenem
To ma być cykl typowo masowy . Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Poprzednie cykle / dawki / odstęp?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
poprzedni cykl tez byl z somy winstrolu EQ testexu 250 bylem bardzo odtluszczony ale to pomoglo teraz chce zrobic mase ale dobrą jakościowo w miare.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
moj ostatni cykl byl dlugi 4 miesiace trwal z czego na sobie 3 miesiące duzo sily poszlo fatu spadlo.Soma uważam jest bardzo dobrym rozwiązaniem dość bezpieczna ale droga w połączeniu ze slinem idzie extra . Ja na redukcjii samą sobe z t3 używałem no i sporo suplementów i Saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
Poprzedni cykl skonczylem okolo 13 tygodni temu dawki dość niskie nieuznaje wysokich dawek według mnie to strata zdrowia i pieniedzy co ma pójść to pojdzie. Jak jesz tak wyglądasz Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Szczerze - jeśli zdjęcie w profilu jest Twoje to rzeczywiście zmarnowałeś hajs i sok. Za mniejsze pieniądze można by osiągnąć więcej. Bez urazy oczywiście - tak to odbieram.

Odnośnie rozpisania gh może być problem - niewielu stosowało/stosuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
hehe ja wiem ale to zdjecie jest z przed stosowania somy zrobie fotki teraz na dniach to bedzie widac efekty ;) soma ma mi kto rozpisać wszystko wiem poprostu pytam co ty na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
krocej jak 5miesiecy nie oplaca sie brac gh i pokaz fote po tym co wbiles

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
ok pokaze nma pąpie. Krótsze cykle na somie pomagają spalić tłuszczyk i zarazem zwiekszyc ilosc komórek mięśniowych które po odstawieniu mozna pąpowac pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2678
poza tym po odstawieniu somy lepszy jest anabolizm całego organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
naiwniaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka pytanie o dawke

Następny temat

Hmmm?

WHEY premium