sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

gdzie obstawiać legalnie online

Wysłana -
Ostatnio coraz głośniej o nowej ustawie hazardowej na 2017. Z tego na co aktualnie się zanosi to przez internet postawimy tylko u paru polskich buków, takich jak sts, totolotek, fortuna czy forbet, a co zzagranicznyi jak william hill czy bet365 ich oferta na zakłady sportowe jest nieporównywalnie lepsza od naszych buków. Czy to oznacza że będziemy zmuszeni już zawsze płacić 12% podatek od wygranej i stawiać po niższych kursach? Czy może sytuacja jeszcze ulegnie zmianie? czy ktoś coś wie więcej?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Trzeba czekać do 1 lipca, wtedy ma wyjeść w życie zapis o blokowaniu stron zagranicznych podmiotów.
Zagraniczny bukmacher będzie mógł wykupić licencję i działać na polskim rynku. Z tego co czytałem to podobno 13 firm jest zainteresowanych pozyskaniem licencji. We wcześniejszych doniesieniach wymieniana była firma bet365 jako jedna z zainteresowanych.
Co do podatku obrotowego - 12%, to będzie na pewno i to się nie zmieni. Tylko, że może być tak, że niektóre firmy wezmą to na siebie tak jak robi to obecnie polska firma forbet. Może ciekawym rozwiązaniem byłoby podzielenie się podatkiem 6% płaci klient, drugie 6% pokrywa firma.
Wysłana -
Dobrze by było żeby takie bet365 wykupiło tą licencję.

Swoją drogą gdyby ten podatek rozdzielić na dwie strony to nie byłoby tak źle chyba dla tych buków jak i dla graczy.
Choćby nie wiem jak sts, totolotek, forbet, czy milenium i fortuna kombinowały to i tak są 10 lat w plecy w stosunku do zagranicznej konkurencji.

Wszystko w jednym miejscu
Oprócz doskonałej oferty na sporty i inne wydarzenia, mamy do dyspozycji live tv, sklep, zakłądy na żywo i wiele innych niesamowitych promocji.

Dla nowych bonus powitalny na zakłady w bet365
Nasi rodzimi bukmacherzy też oferują premie na start, jednak przed wypłatą taki bonus należy obrócić, a czy to się kiedykolwiek komuś z graczy udało pozostaje słodką tajemnicą bukmachera. W bet365 warunki wypłaty bonusu są przejrzyste a co więcej realne do zrobienia.

Trzymamy więc kciuki, aby nie zostać tylko z naszymi bukami, bo w takim wypadku trzeba będzie potraktować to nie inaczej jak zwykłego totolotka, czyli miejsce gdzie tylko szczęście rozdaje karty.
Wysłana -
bet365 jest najlepszym bukmacherem na rynku i dla polskich graczy byłoby bardzo dobrze, by został na Naszym rynku ten buk
Co do ustawy, podatków itd., to PiS powinien pójść po rozum do głowy, zobaczyć jak wielka kasa drzemie w tej gałęzi, dać im jakieś ulgi czy coś. Zobaczcie jak sport w innych krajach rozwija się dzięki finansowaniu sportu przez bukmacherów, wszędzie widać ich reklamy.
Trzeba doić krowę i się rozwijać, a nie walczyć z hazardem, niczym z dopalaczami...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-01-31 21:07:35
Wysłana -
W Polsce legalni są wszyscy bukmacherzy posiadający licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Takim bukmacherem internetowym jest np. LvBet, stosunkowo młody serwis, pojawił się kilka miesięcy temu. Zdarza mi się korzystać, mają całkiem obszerną ofertę, jest sporo dyscyplin związanych ze sztukami walki. Według mnie, buk niczym nie odbiega od zagranicznych serwisów, wręcz przeciwnie.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-02-11 10:29:05
Wysłana -
Na chwilę obecną iforbet pl ma najlepszą ofertę. Dodaje do wygranych 12%, czyli zwraca podatek.
Wysłana -
Nie przesadzałbym z tą najlepszą ofertą
Wysłana -
Pippo
Nie przesadzałbym z tą najlepszą ofertą
Miałem na myśli legalne buki w PL, bo na arenie międzynarodowej to niestey żart )))
Wysłana -
Patrząc przez ten pryzmat, to każdy legalny buk w Polsce jest gorszy od iForbetu, skoro zwracają 12% podatek - nie wiem tego, bo tam nie gram, więc wierzę Ci na słowo
Wysłana -
No i stało się. Bet365 dla klientów z Polski działa tylko do 30 marca. Na co proponujecie się przeżucić?
Wysłana -
To czarny dzień w historii mojej gry...ten kaczyland zaczyna mnie już uwierać strasznie...

Patrząc na to, którzy bukmacherzy zostali na rynku, to mi zostają do gry już tylko bet-at-home i Sportingebet (przemieniony już na Sportingbull).
Unibet, betsafe i betsson zlimitowali mnie, ale to dobrzy bukmacherzy z szeroką ofertą zakładów przedmeczowych, a więc mogę ich polecić.

Przestrzegam przed graniem na bwin i betclick (oszuści), a grę na bet-at-home zostawiam dla odważnych (plotki o tym, że bet-at-home współpracuje z polską skarbówką). Sam tam gram, bo na wielu bukach zlimitowany jestem i to raczej nie jest gra z wyboru, a z musu...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-03-31 03:03:48
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź