SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie na siłownie w warszawie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
Witam,
ponieważ moja postura jest z deka mierna chciałbym się zapisać na siłownię, jakiś czas temu trenowałem w domu przez jakieś 4 miesiące i widać było postępy, może nie jakieś suuuuper ale ludzie zauważali. Musiałem zaprzestać na czas jakiś ze względu na zdrowie, ale już jest w miare ok z nim i chciałbym koniecznie dalej kontynuować ale już nie w domu, no i tu proszę Was drodzy mili o poradę co do wyboru siłowni w Warszawie... napewno porzebuję kogoś kto rozpisze mi trening, ponieważ mam trochę chory kręgosłup, nie jest to coś nadzwyczajnego ale powiedziano że jak koniecznie chcę iść na siłownię to muszę to skonsultować z trenerem. Druga sprawa to taka że idę sam, a więc dobrze by bylo znaleźć kogoś do pomocy na miejscu. No i w miarę możliwości nie za suuuuper droga...

adam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
TKKF Falenica 70 zł/miech chyba

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
hmmm spoko
a tak dokładnie na jakiej ulicy się znajduje???
Widzę że nie za bardzo chętnych jest mi do pomocy, a ja chciałby ruszyć na dniach.
Myślałem też o Herkulesie na Saksiej Kępie, lub S4 na Nowowiejskiej.
Co o nich myślicie???

adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
herkules ponoć za***ista siłwonia tylko że chyba droga, s4 nie wiem , a tkkaf Falenica jest przy ul Lawinowej własciwie przy skrzyzowaniu z Zabawną , łatwo trafic bo duzy ośrodek

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Idź na siłownie Szapoklak & Tarantans gdzieś w Wawie, nie wiem gdzie dokładnie, ale w jakimś burdlu, zapytaj sie Onkela gdzie to jest dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
herkules chyba 70zł za miecha, tylko ze ja potrzebuje kogos kto mnie na poczatku jednak poprowadzi, a słyszałem ze tam nie za bardzo słuza radą

adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
Łukasz penero nie obrazaj naszej siłwoni sam ćwiczysz na jakis betonowych krążkach a moja siłka jak do***ana

hmm czy służą radą chyba pomagaja choc nie jestem pewny jak chcesz wiecej info to wal na gg

edit: własnie do pobrania jest film z http://click-plick.org ściąg i nie obrazaj mojej siłowni wiecej info http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=1387

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2005-05-02 12:07:41

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Jakie znowu betonowe krążki ? bo ja takowych nie posiadam w każdym razie

EDIT: nie mam teraz czasu buraku, wczoraj mówilem że ściągne później i dzisiaj mówie to samo

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-05-02 12:08:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
a co co powiecie o siłowni Pyton?? bo bym chciał tam isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3156
siłownie pyton polecam 150 złotych za 3 miesiące teraz w promocji i bardzo dobra atmosfera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowa domena

Następny temat

siłka a agresja

WHEY premium