SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie i za ile badanie poziomu testosteronu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
siema, powiedzcie mi gdzie tzn w jakich punktach czy jakies specjalistyczne laboratoria itp mozna zrobic badanie na poziom testosteronu, ile cos takiego kosztuje?
1

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Testosteron jest organicznym związkiem chemicznym. Określany jako podstawowy męski hormon steroidowy, zaliczany do grupy androgenów. Produkowany w organizmie człowieka przez komórki śródmiąższowe Leydiga w jądrach pod wpływem działania hormonu lutenizującego. W nieznacznych ilościach przez jajniki, korę nadnerczy i łożysko.

Testosteron pełni bardzo różne funkcje:

- wpływa na spermatogenezę,
- odgrywa rolę w płci i jej cechach,
- kształci wtórne cechy płciowe,
- odgrywa rolę w poziomie libido,
- pobudza syntezę białek,
- wpływa na rozwój gruczołu krokowego,
- zwiększa poziom cholesterolu we krwi.

Decydując się na badanie poziomu testosteronu, powinniśmy udać się do dowolnego laboratorium. Badanie polega na pobraniu krwi a jego koszt to około 30 zł. Badanie wolnego testosteronu z kolei wykonywane jest w nielicznych placówkach i kosztuje 60-70 zł.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
tez sie chetnie dowiem

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Laboratorium analityczne,przychodnie lekarskie cena ok 25 zl.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Przychodnia koło Twojego domu
Poz
1

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
w zwyklej przychodni? a to nie wiedzialem dzieki!

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Nie kazda przychodnia robi takie badania a przewaznie wiekszosc nie robi
Najczesciej robi sie w szpitalach albo laboratoriach gdzie badaja krew
cena mniej wiecej taka jaka podal Aleks

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2008-01-30 21:30:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Morfologia + badanie poziomu hormonów w tym również testa u mnie w przychodni kosztuje 35zł.

Krew wysylana jest do specjalnego labo w Łodzi.

Pozdro


Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-01-31 10:13:17
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
spotkałem się nawet z ceną 40 zł

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3888
ile czasu czeka sie na wyniki Panowie może wiecie?

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
1 dzień roboczy w większości labów.
1

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3888
mam starszny problem to moja pierwsza kuracja wale testa galenica 250mg 5ed i libodo jest wiele gorsze niz przed cyklem nie iwem czym to jest spowodowane, ale powoli popadam w jakas paranoje i depresje, w sumie ćwicze 5 razy w tyg może to przrtrenowanie, ale w sumie nie, jestem na bombie powinienem mieć testa na wysokim poziomie, a dziś miałem z moja panna sytuacje, ze nie chciał mi pyknąć, a jestem na cyklu. przed tym tego nie było wale testa galenica

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANAPOLON

Następny temat

bold - prop - wino Odblokowanie???

WHEY premium