SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

gdy dzieje mi sie krzywda robie sie agresywny

Wysłana -
witam
mam nietypowe pytanie ale mysle ze to forum to akurat dobre do tego miejsce
otoz zaobserwowałem u siebie dość nietypowa reakcje na roznego rodzaju cierpienie ,bol,chorobe , po prostu gdy dzieje mi się krzywda np. cos boli, jestem zatruty a nawet gdy mam goraczke, przewroce się , cos mnie boli np. zab, gdy mam zaparcie lub zablokowany odpływ moczy to wtedy ze spokojnego kolesia robie się agresywnym zwierzęciem który ma ochote wszystkim apier..., wszystko mnie drazni, i jestem bardzo pobudzony, pelen takiej złej energii,nie spie ,nie jem, dopiero uspokajają mnie duże dawki kofeinyi która wypala ten ogien oraz długie godziny aerobow około 4do 6 godzin jazdy na rowerku stacjonarnym w 3 parach dresow -przysięgam ze to wszystko prawda
wiem ze inni reagują np. placzem lub ida spac po prostu , ja natomiast zamieniam się w hulka wtedy, czy ktoś z was ma podobnie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
Na pewno nie jest to normalne. Warto było by skonsultować to że specjalistą, który pomógł by ci znaleźć pomysł na rozładowania energii.
Wysłana -
napisałem ze nie możesz myslec steorytypowo, bo to dostaniesz na tacy jest kłamstwem
Wysłana -
pochyl się, rozpędź a ściana sama się znajdzie
Wysłana -
wole wsadzic k****a w psią kupe
Wysłana -
Jak sam trafnie zauważyłeś masz objawy jak doktor Bruce Banner vel Hulk. Na twoim miejscu poszukałbym czegoś polskiego w rodzaju S.H.I.E.L.D. Jak u Ciebie z intelektem?

Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-04-01 09:50:00
Wysłana -
No tak...

Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź