SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdy dzieje mi sie krzywda robie sie agresywny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
witam
mam nietypowe pytanie ale mysle ze to forum to akurat dobre do tego miejsce
otoz zaobserwowałem u siebie dość nietypowa reakcje na roznego rodzaju cierpienie ,bol,chorobe , po prostu gdy dzieje mi się krzywda np. cos boli, jestem zatruty a nawet gdy mam goraczke, przewroce się , cos mnie boli np. zab, gdy mam zaparcie lub zablokowany odpływ moczy to wtedy ze spokojnego kolesia robie się agresywnym zwierzęciem który ma ochote wszystkim apier..., wszystko mnie drazni, i jestem bardzo pobudzony, pelen takiej złej energii,nie spie ,nie jem, dopiero uspokajają mnie duże dawki kofeinyi która wypala ten ogien oraz długie godziny aerobow około 4do 6 godzin jazdy na rowerku stacjonarnym w 3 parach dresow -przysięgam ze to wszystko prawda
wiem ze inni reagują np. placzem lub ida spac po prostu , ja natomiast zamieniam się w hulka wtedy, czy ktoś z was ma podobnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
Na pewno nie jest to normalne. Warto było by skonsultować to że specjalistą, który pomógł by ci znaleźć pomysł na rozładowania energii.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
napisałem ze nie możesz myslec steorytypowo, bo to dostaniesz na tacy jest kłamstwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pochyl się, rozpędź a ściana sama się znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
wole wsadzic k****a w psią kupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak sam trafnie zauważyłeś masz objawy jak doktor Bruce Banner vel Hulk. Na twoim miejscu poszukałbym czegoś polskiego w rodzaju S.H.I.E.L.D. Jak u Ciebie z intelektem?


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-04-01 09:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 176 Carvalho vs Manhoef 2, 8 kwietnia

Następny temat

rashguard na zamówienie

Wiecej