SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po raz drugi, już teraz w dzienniku. Zapraszam wszystkich do wtrącania się.
Napiszę potem coś więcej a na razie wrzucę dzisiejszy trening, co by nie było, że to żart.

siady 8x70, 8x80 i seria z + 22x85
łydki stojąc z tym samym ciężarem 50x 85kg
mc 5x10
przedramiona nachwyt 3x10
wyprosty tułowia leżąc
brzuch cośtam, cośtam, z ciekawszych zeczy L naporęczach 1x60 sek
a i trochą rozciągania starych kości

tak jak obiecałem odezwę się a teraz idę pod prysznic.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-07-14 21:17:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jako że niewiele osób tu zostało, a ja należę do tej nielicznej grupy, choć właściwie tak jakby poza grupą. Niby w zbiorze A, ale poza zbiorem B (mogę naszkicować o co mi chodzi ) ... właściwie to chciałem napisać, że w dobrym tonie byłoby wpisywanie obciążeń we wszystkich ćwiczeniach,

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja po raz drugi dziękuję za zaproszenie do rozrabiania
mam nadzieję jednak, że nie będziesz czekał na fansa z dalszymi wpisami tylko czekał przy okazji bieżących wpisów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli to taki dziennik na serio, to byłbym rad dowiedzieć się co nieco o stażu treningowym, aktualnej kondycji, aktualnych celach treningowych:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Właściwie to się zgadzam z Szajbą, trening zrobiłeś to fajnie , ale rozpiska to taka na odp******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba pierwszy, doceniam i zapraszam na stałe. Dobrego tonu to tu raczej nie znajdziesz ale próbuj, kto wie.

Kabo, witam przedstawiciela władz, co do psocenia daje Ci wolną rękę.

Brann, pewno że na serio. Obiecałem i napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak dziennik to wypadało by o sobie coś napisać na wstępie
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie czuję się skarcony.
Przecież napisałem że coś o sobie opowiem. Gdzieś się spieszycie?
A poza tym jak tytuł mówi, logiki bym się tutaj nie doszukiwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra krótko, bo naciski straszne.

Kilka lat judo.
Potem z 15 lat biegi długie, nie nazwałbym tego jakimś wielkim bieganiem wyczynowym, powiedzmy "półwyczynowym"
Następnie spora przerwa od sportu własnego, choć kontakt był trochę trenerski trochę.....a długo by pisać.
Od gdzieś trzech lat "powrót do sprawności" a od dwóch lat trening z ciężarami, o przepraszam z ciężarkami.
Tak pokrótce o sportowym życiu, ale inne rzeczy w tym życiu też robię.

do miłego.


Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-07-15 00:35:05
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo

Kabo, witam przedstawiciela władz, co do psocenia daje Ci wolną rękę.


biorąc pod uwagę trójpodział władzy to nie czuje się ani nie mam narzędzi żeby reprezentować którąkolwiek z nich
cieszę się natomiast że ktoś mnie wita z otwartymi rękami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130861
kabo9
paawo
Kabo, witam przedstawiciela władz, co do psocenia daje Ci wolną rękę.
biorąc pod uwagę trójpodział władzy to nie czuje się ani nie mam narzędzi żeby reprezentować którąkolwiek z nich
cieszę się natomiast że ktoś mnie wita z otwartymi rękami
Z psot zazwyczaj wynikają niemiłe sytuacje.
Najlepiej to będzie reprezentować siebie.

garp czy paawo - czyli brak logiki

Wypiska nie była taka zła - w głównym ćwiczeniu ciężary były podane a 22p ze 85kg robi na mnie wrażenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziesiąty wymiar @-)

Następny temat

Jezoo - piętno stalowego kręgu

WHEY premium