SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer IV - rozmowy na poziomie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
[https://www.sfd.pl/temat180072/] gainer I

[https://www.sfd.pl/temat249025/] gainer II

[https://www.sfd.pl/temat273413/] gainer III

Z racji tego że gainer III miał już trochę stron i jego poziom merytoryczny był fatalny postanowiłem założyć nowy spam post w dziale psos.

Zasady obowiązujące w gainerze IV:

- rozmowy mają być na poziomie , tematyka ma dotyczyć sportu ale nie koniecznie. np : dieta , suplementacja , treningi , zainteresowania/hobby, co dziś robiliśmy. Nie piszemy : idę jeść. chce mi sie kupe!
- nie wywyższamy się ani nie obrażamy nowych unserów.
- nowy unser powinien napisać coś o sobie, co by starzy wyjadacze wiedzieli z kim mają przyjemność ( w gainerze wszyscy się znają)
- tutaj nie nabijamy sogów ani LWA!!!
- pisząc stawiajcie na jakość , nie na ilość.
- nagminny spam będzie tępiony.
- w tym temacie można dostać bana.

Liczę ze koledzy oraz moderatorzy tego działu pomogą mi w utrzymaniu spamu na dobrym poziomie. Pozdr:*

trening -> ból -> rozwój

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
****a sniezkami w nich rzucali

Brazylijczycy technicznie przecietni, jedna przewrotka kilka fajnych zagran to wszystko, sa niezgrani ze soba, podobnie Kolejorz ale jednak byl druzyna lepsza w tym spotkaniu, i o jedna bramke i o lepsza gre

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
dobrze zrobiles w poprzednim temacie juz byl taki syf ze glowa mala i to juz nie byl gainer od dluzszego czasu. Chociaz watpie, ze tutaj bedzie inaczej..

hm moze przez pare pierwszych stron

P.S. wezcie cos zrobcie z pogrubionymi wyrazeniami z tematu, bo to serio irytujace i zupelnie niepotrzebne jak na moje oko.

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-11-08 11:57:38

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daje wam wolną rękę tym razem. Jak ktoś nagminnie będzie tu spamował, pomimo waszych nalegań możecie bezproblemowo walnąć bana.

A nowych prosze o nienachalne szukanie sobie internetowych przyjaciół .

Jak ktoś mówi wyp*****laj, to już tu nie radze wracać, chyba, że chce się bana złapać :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
I bardzo dobrze... moze wreszcie zapanuje tu porzadek <boisie>

Jak ktoś mówi wyp*****laj, to już tu nie radze wracać, chyba, że chce się bana złapać :D.
DUDEK swiete slowa bracie :*


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-11-08 12:54:45

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
j/Pitt

rowniez mam nadzieje ze wreszcie zapanuje porzadek
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Widze nowy gainer, w poprzednich udzialu nie bralem wiec jak mnie przyjmiecie to pospamuje z wami .

Jak mnie nie znacie to wrzoce cos o sobie.

BTW: Facku co Cie tak dluuugo na forum nie bylo??

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-11-08 13:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Pewnie kręcili następną część BATMANA
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
f***- wiedziałem ze cos zrąbie

witamy paszczak, fajny ziom z Ciebie.

p.s list za******

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie...

Następny temat

400 zł odżywki

Wiecej