SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 737 dalczego kupilem-test str 6

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A ja sobie kupie gainer 737 megabola. Wszyscy pisza ze to syf pewnie i ja nie lubie tej firmy ale jak sobie rozpisalem to wyglada to tak:
minusy:
-lipna firma wypuszcza tandety
- nie wiadomo co jest w srodku do konca
- podobno paskudny smak
plusy:
+ jada po tym bo to megabol, a kazdemu sie trafiaja dobre produkty
+ dobre proporcje BTW
+ bez roznicy mi jakosc bialka bo i tak nie wszystkie posilki mam w diecie superjakosciowe wiec jak jakies kanapki zastapie tym gainerem to bedzie i tak lepiej
+ nawet jezeli tylko 50% z podawanej tam ilosci bialka to serwatka a reszta to syf i nie liczyc tego to i tak cena/jakos wypada lepiej niz gainer 1 Vitalmax!!!
+ ciekawosc czy to dziala wogole
+ nie ludzmy sie to tylko bialko i wegle, osobiscie jestem zwolennikiem koncepcji ze czynnik BV to komercja, a najlepiej wykorzystywane sa przez orgaznizm mieszanki bialek, cudow tu nie bedzie, ale w koncu to tlyko bialko i wegle nie kombinujmy
+ za taka cene to nawet ten badziewiasty na maksa gainer za Activity po ktorym nie schodzilem z kibla bym wzial, powaga, za 50 zl miesiecznie to stac mnie na gainera prawie co miesiac!!! Za taka cene nawet jakbym mial 10 razy tyle minusow to bym wzial.
+ Jak mam do wyboru, brac drozsze raz na 6 miesiecy, a brac tansze i gorsze caly czas, wybieram to drugie, napewno efekt bedzie lepszy

Decyzja biore!!! Chyba ze mnie przekonacie ze nie warto. Ale nie sadze zebyscie mieli argumenty.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
kazdy tylko zaznacza " przeczytalem i akceptuje regulamin " nie czytajac go

dla mnie gainer 737 to sredni produkt..rozpuszczalnosc srednia smak nawet dobry..
tyle ze brzuch boli po wypiciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to bierz, to sport indywidualny, zdaje mi sie ze wiekszosc tego forum ma w dupie co bedziesz bral , pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
heh
dokładnie
twoja sprawa co bedziesz bral
mnie to wali

ale
tez napewno kiedys spróbuje tego gainera
ot tak,z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
gainer 737 ma jeden wielki plus czyli cenę, oczywiście związane to jest ze składem; Podejrzewam iż w gainer737 zawiera większa ilość serwatki w proszku (skład serwatki w proszku firmy sirix: wartość odżywcza w 100 g: białko 12 g węglowodany 75 g tłuszcze 3 g) <te odżywki mimo że są droższe też zawierają serwatke w proszku: gainer 1 ; gain fast ; gaint mega mass>.
Na opakowaniu nigdy nie jest napisane ile serwatki w proszku zostało użyte; tutaj wydaje się logiczne że zostsało jej użytej więcej niż w innych gainera (tak powinno być); wg mnie jest to dobra propozycja dla osób z mały funduszem poszukujący odżywki uzupełniajaćej posiłki w ilości 50-100g dziennie.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
stódentkat - SOG - wkoncu ktos gada sensownie, bo wiekszosc gadek o odzywkach megabola nacechowana jest mocno emocjonalnie, ze megabol to gowno itd., przez to nawet jak wyjdzie cos dobrego to przez takie podejscie nigdy sie nie dowiemy
FU i Damixxx - jak to nie kochacie mnie i nie liczy sie dla was czy po tym nie umre!! W tak mlodym wieku pozwalacie mi zebym taki koks walil, chli chlip ;) Wiecie, ja nie zalozylem tego posta zeby sie dowiedziec czy wy chcecie czy nie zebym to bral czy moze macie to w d.... tylko zeby sie dowiedziec o jakims minusie ktory moze przeoczylem dla ktorego gra nie jest warta swieczki bo strasznie po tym gainerze jechaliscie wszyscy w innych postach, ale racjonalnie to znalazlem tyle co widac
Damixxx - mala uwaga, moiwsz ze cie to wali ale sam bys sprobowal przez ciekawosc, jakbys nie zauwazyl to jeden z moich argumentow za, wiec jednak cie nie wali czy to wezme, bo jak zjem juz to napisze jak bylo w porownaniu z innymi gainerami a troche ich w zyciu zjadlem, wiec nie dosc ze zaspokoje Towja ciekawosc to jezeli okaze sie ze to pasztet w proszku uchronie cie od strata 50 zl :) chce miec poprostu otwearty umysl i mimo iz kiedys zrazila mnie kretka megabola to sprobuje jeszcze raz (dobrze ze nie przyszlo mi to do glowy przy testosterolu heheheh ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyne co jest tu fajne to twój podpis .

Powodzenia z gainerkiem, szczególnie w kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
tak jak mówiłem kupiłem ten proszek...
hmm... do kibla nie chodze a to dziwne bo jestem wyjątkowo wrażliwy na suple...
smak... w zasadzie nie wiem jaki to smak... ale za tą cenę... nie ma co wybrzydzać...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dudek - beda zgadywal: a) nie jadles gainera 737 b) piszesz ze nie fajne bo megabol jest nie fajny c) nie czytales innych postow o tym gainerze gdzie pisali ze nie chodzi sie do kibla a jedyna wada taka przy spozyciu to smak.
AD A.Wiec nie jadles, to czemu sie wypowiadasz o jakosci ktora na pierwszy rzut oka nie odbiega od innych tanich gainerow, no ale to trzeba sprobowac. AD B Z zazaleniami waszymi typu megabol mnie oszukal bo jak mialem 14 lat to kupilem dibecognaze i teraz ich nie lubie, to do firmy pisac ze buble puszczaja a nie w tym poscie ze nie fajne, zreszta jak to sie okaze bubel sam do nich napisze bo to juz drugi produkt ktory od nich kupilem i byl beee (pierwszy kretka) a jak bedzie ok to pochwale na forum.
AD C post pod twoim mowi sam za siebie
WILLHELM - " do kibla nie chodze a to dziwne bo jestem wyjątkowo wrażliwy na suple... " SOG za to ze dales mi kolejna nadzieje :) ja wszystko zniose, ale nie powrot ze szkoly autobusem ekspresowo bo wpadlem na pomysl zjedzenia gainera Activity na czczo :P (dodam ze bylem juz przyzwyczajony do tego gainera bo jadlem go juz ponad 2 tyg. i na wszelki wypadek walanalem mniejsza dawke bo wiedzialem ze on taki jakis kiblokierujacy i tak nic nie pomoglo, godzina na desce, a Vitalmaxu moglem jeszc na czczo nawet wiecej niz zalecane)

DUDEK - sog ze ci sie moj podpis podoba :)

Zmieniony przez - leyus w dniu 2005-11-20 10:24:19
2

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
podpis dobry, pamietam ten post i tego muła..
powiem tak: ja bym tego nei brał, mam mozłiwości jeść lepsze produkty.
sądze ze skald jest walony.
jednak kup, potestuj, jak podpasuje to ok.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ja tez nie mam problemow zoladkowych po tym gainerze, jednak smak (truskawka) jest bardzo slaby prawie go nie czuc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
za to biore muscle juice'a ultimate'a i smak jest tak mocny..że aż za bardzo Z każdą porcją daje wiecej mleka , a tu to samo
kiedys mialem vanilie SWG i smakowala zupelnie inaczej niz ta co pije obecnie. Ale mniejsza z tym...
co do 737 mam podobne zdanie jak Miętki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Kreatyna plus????

WHEY premium