SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1748
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczemy kreatyny aminostara.
Teraz trenuje na mase i chcailbym zapytać jakiego gainera sobie kupic(ktory lepszy), i jak dawkowac go z kreatyna.
Kreatyne biore 5g pol godziny przed i zaraz po treningu, jak wkomponowac w to odzywke gainera (kiedy brac)? Mam tez lecytyne. Kiedy to wszystko brac zeby zoptymalizowac ich wydajnosc?
Pozdrawiam

---

---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Kreatyne bierz rano na około 40min przed śniadaniem i po treningu ( 2 x dziennie ). Gajnera kup sobie wszystko jedno jakiej firmy i bierz go kilka razy dziennie. Możesz zastąpić nim np. drugie śniadanie i podwieczorek, lub jako dodatek do posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
a ja robie tak: zaraz po treningu łykam 5g kreatyny a po 30 min. łykam gainera. A moge polecić z tych co brałem gainera Olimpa i super mass profesinal Hi-teca

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Mlo 3600 rula :P (ale cala chawira mi smierdzi od niego vanilia :()

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
a co sadzicie o kreatynie AminoStara???, jakie efekty??

r4v3n

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kreatyna Aminostara jest przyzwoita. A efekty będą wtedy jeśli będziesz do tego dobrze jadł i solidnie ćwiczył

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!! Właśnie planowałem coś takiego... po ostatniej kreatynie niewiele mi poszło - 1cm, ale moze dlatego ze to byla Trec`a. Chodzi mi glownie o powiekszenie rozmiarów.. bo rzezbe juz mam wystarczającą :) Teraz chce cos lepszego - multipower albo inkospor i do tego jakis gainer (chyba MLO).. zobaczymy czy beda jakies efekty, jesli juz ktos tak stosowal te suplementy to prosze o podanie rezultatów :) cierpliwie czekam, gdyz nie zrobilem jeszcze zakupów i moze cos zmienie.. jesli bedzie trzeba

pozdrufka - West... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB w płynie?

Następny temat

Kreatyna Multipower - zalecenia producenta.

WHEY premium