SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
siema wszystkim z racji tego, ze nigdy w zyciu nie korzystalem z tego typu produktu, a potrzebuje wspomoc sie nim na wyjezdzie, to nie za bardzo sie orientuje co jest aktualnie skladowo w miare ok. szczerze powiem, ze nie chce mi sie wertowac kazdej odzywki i sprawdzac skladu, a Wy to wszystko znacie na pamiec to mi podpowiecie cos, mam taka nadzieje czego oczekuje od gainera?
- jak najmniejsza zawartosc cukru
- raczej poszukiwalbym cos na bazie owsa, maltodekstryn, waxy maize
- fajnie jakby proteiny nie pochodzily z soi ani pszenicy
- bez zbednych dodatkow typu kreatyna i inne wynalazki

macie cos konkretnego? moze byc kilka pozycji to cos sobie wybiore pod siebie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
jak masz mozliwosc kup solo waxy bez smaku i wpc i wymieszaj sobie
bedziesz mial wtedy najpewniejsza opcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wiem wiem. jednak musze patrzec tez na wage tego wszystkiego (kazdy gram sie liczy) i ile miejsca mi to zajmie w plecaku dlatego tez odpuscilem opcje vitargo+wpc, i poszukuje mimo wszystko jedno proszku ktory dostarczy przede wszystkim wegli i cos tam bialeczka

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pomylka.


Zmieniony przez - czellista w dniu 6/18/2018 5:33:53 PM

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
z tego co kojarze UNS ma chyba dobre 2 produkty na bazie owsa
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ok dzieki sliczne. sprawdzilem i akurat nie jest na owsie ani jeden ani drugi ale mass shoker z uns ma tylko 10% cukru, wegle z maltodekstryn dekstro i waxy, no i 20% protein z wpc. pasuje mi to. biore. podziekowal!

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A moze lepiej bulka wybrac, wpisz w szukajke jeszcze na sklepie haslo oats pare produktow jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
myslalem chwile nad bulkiem, ale jednak zdecydowanie bardziej zalezy mi w mojej sytuacji na weglach, niz bialku, stad tez odpuscilem te opcje sprawa juz zamknieta

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Może coś takiego: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_&_Oats-opis36319.html#opis 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a tam gdzie bedziesz nie będzie żadnych źródeł węgli? myślę, że lepiej byłoby wziąć samo białko a węgle ładować zwykłymi produktami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina w tabletkach jako przedtreningówka i spalacz

Następny temat

ODCHODZĘ Z SFD, przechodze na inne forum

WHEY premium