SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gain bolic 6000 pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Czesc!Kupilem ostatnio gain bolica 6000,narazie 1 paczke(1kg) ale zamierzam kupic wiecej.Ale nie ma pojecia jak to brac.Jest napisane na opakowaniu ale wydaje mi sie wedlug stosownaie tego co jest napisane to 1kg tego gainera zejdzie w 2-3 dni.napsiane jest ze na poczatku mozna brac 1/2 porcji. jena porcja to 100g (14płaskich łyzek stolowych,1/2 porcji 50g), 1-3 porcji dziennie miedzy posilkami oraz przed i po treningu czyli wychodzi ok.5 porcji dziennie po 100g wiec 500g dziennnie a ze to ma 1000 go to 1 paczka na 2dni.Czy ja czegos nie kumam czy to naprawde schodiz po 2 dniach.prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3922
Gainer ma na celu uzupełnienie braków w diecie, , nie sugeruj się tym co jest napisane na opakowaniu,bo to tylko przykładowo , chciaż wogóle do brania gainera to nijak się ma! jezeli nie masz diety, nie wiesz ile gramów WĘGLOWODANÓW , ILE BIAŁEK I TŁUSZCZY dziennie jesc, to nie wyliczysz ile ci brak , i nie będziesz wiedział oiloma gramami gainera uzupełnić, pozatym Gain bolic ma mało bIAŁKA i możesz go spokojnie brac np 50-70 g ( minej więcej) odrazu po treningu, zamiast CARBO.a jeżeli chodzi o rozpuszczalność to z mlekiem dobrze smakuje, tylko dobrze pomieszaj w szakerze, z wodą trochę mętnie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jedynie truskawka się żle miesza (rozpuszczalność) - tak słyszałem od użytkowników!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
powiem tak - mi 4 kilo na miesiąc spokojnie wystarczyło i efekty były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3922
Co do mieszania: mam truskawkę, trzeba potrząśc dobrze aż się całkiem rozpuści np. z mlekiem i uzyska jednolitą barwę( wszystkei granulki się rozpuszczą) i smakuje jak roztopione lody trskawkowe, da się pić! powodzonka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie stosuj dawkowania podawanego na etykietach bo jest tak pisane zeby produkt szybko spozyc i zakupic nowy. gainera stosuje sie przewaznie jako uzupelnienie diety w brakujace waertosci odzywcze, albo jako zamiennik calego posilku. porcje to srednio 50-60g produktu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
I nie kupuj truskawki jest okropna

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
truskawka mi smakowala ;>

ale wanilia to kosmos...:D

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2160
wanilia jest najlesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ogólnie GB ma dobre smaki

bierzesz wg braków w diecie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
moim zdaniem wogole ten gb to siano i szkoda funduszu na niego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fajki

Następny temat

...tak żeby na lato być fajnym ;)

WHEY premium