SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głowa długa tricepsa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zapewne proste pytania. Które ćwiczenie jest lepsze na głowę długą tricepsa:
1. w leżeniu francuskie wyciskanie sztangielek za głowę.
2. w leżeniu francuskie wyciskanie sztangielek nad klatką piersiową.
Zależy mi na tym ponieważ zawsze miałem słabiej rozwiniętą tą część tricepsa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hmm trudne pytanie, gdyz oba sa do siebie podobne, ale stawialbym na wyciskanie francuzkie lezac

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Oetker74 !! Moim zdaniem powinieneś robić oba te ćwiczenia, a także wiele innych, np. pompki na poręczach, wyprosty ramion na wyciągu, wyciskanie sztangi w wąskim rozstawie.... rób w sumie 10-12 serii po 15-20 powtórzeń - będzie tak napompowany triceps, że nie ma siły (przestrzegając diety), żeby ci nie "poszedł" (czytaj: urósł)
Pozdrufka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do długiej głowy tricepsu, to rób te "francuzy" + prostowanie na wyciągu górnym w dużej ilości, tak, że z tych 10-12 serii przeznacz 6-8 serii atakując właśnie długą głowę tego mięśnia....


Oglądałem twój profil, mamy podobną sylwetkę (jestem wyższy, ale wymiary prawie identyczne)
Ponadto też jestem z Poznania, hehehe )))
Napisz gdzie trenujesz !!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poradziłbym coś takiego - załóż na wyciąg zamiast drążka linę lub ręcznik, złap za końce. Spróbuj robić ściągania na triceps mając dłonie skierowane do siebie, później do podłogi. Powinieneś wyczuć przy jakim ułożeniu dłoni pracuje głowa długa. Jak wyczujesz rób analogicznie ze sztangielką, lub sztangą jaką tam sobie wybierzesz...

among the blind a one-eyed man is king
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja egzaminacyjna - jak utrzymac mase?

Następny temat

Jak zacząć?

WHEY premium