SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

full contact jiu-jiutsu Bytom

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
ma ktos wyniki z dzisiejszych zawodow?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Nie Lionheart tak jakos mi przyszlo to do glowy mowie on ma nicka Muka a Ty masz podobne nazwisko , ale potem dopiero skumalem ze nie jestescie bracmi Hy hy hy jak zawsze zakret
Ok ja ide cosik pojesc bo terazz weszlem .
POzdrowka

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
kuna zawody organizowane przez moja sekcje a ja nie bylem popatrzec :( bleh. ja z kolei prosze o jakiekolwiek linki do jakichkolwiek filmow z tego turnieju:D ofkoz sogi za wszystkie konkrety :)

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
bylem na walka eliminacyjnych ale finaly byly 2 godz pozniej i niestety nie moglem zostac
ale naprawde dobrze prezentowali sie zawodnicy z Rosji byli klasa dla siebie
natomiast mnie zawiedli tak promowani przez Borute( tez byl obecny raczej w roli obserwatora i trenera) zawodnicy bjj ktorzy prezentowali sie slabo za wyjatkiem 1 goscia ktory podejrzewam ze wygral wage 90kg na imie mial Robert i byz z Gdanskiej sekcji
o reszcie zawodnikow z bjj nie warto wspominac bo na tle zawodnikow z jj i innyc stylow wypadli slabo w eliminacjach
zawodnikow bylo bardzo malo w roznych kategoriach wiec ich miejsca moga byc nieadekwatne do stylu jaki prezentowali
1 raz widzialem na zywo bjj ktore tak wychwalal Boruta i chyba na zawodach spotkala go brutalna rzeczywistosc jak jego podopieczni dostawali w dupe od zawodnikow jj i innych sztuk walki
nie chce tu dyskryminowac bjj ale Boruta lekko draznil mnie swoim wywyzszaniem tego stylu nad inne i probowal udowodnic nam na forum jakie to inne style sa do dupy i liczy sie tylko bjj
w sumie to niezly styl ale wg mnie kazdy jest niezly a najwiecej zalezy od zawodnika i trenera a nie od stylu jaki sie trenuje]
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
ja dzis wrzuce wszelkie opowiesci jakie uslysze dzis na treningu :)

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
Cwikus a kto od Ciebie walczyl z sekcji??
bo bylo chyba 2 gosci z Bytomia 3 z Katowic z Mielca byli i Gdansk/Gdynia no i faworyt publicznosci Henryk Rubasinski z Sosnowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a jakie zasady były?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
no nie mozna bylo uderzac na twarz w parterze, gryzc i wydlubywac oczu oraz uderzac w miejsca intymne:)
w sumie wszystkie inne rzeczy byly dozwolone
jedyne co rzucilo sie w oczy wiekszosci obserwatorow to to , ze nie byly punktowane ciosy a tylko rzuty co bylo dosc dziwna metoda punktacji
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
wiem juz ze mamy 3 miejsce w kategorii do 73 (gratulacje dla Michala, nazwisko zapomnialem jak tylko wyszlem z dojo, co ofkoz uzupelnie) i mistrza polski (Piootrek ruuulez ;). Nazwiska podam jak sie dowiem bo dzis trening byl ze tak powiem czyszczacy platy mozgowe:P. Z naszej sekcji startowalo czterech z czego dwoch wyeliminowaly kontuzje (a mieli duze szanse na dobre miejsce), wyrostek wyeliminowal tez Nasza Mistrzynie Polski :) - Kasie.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Eh eh musze troszke naprostowac wypowiedz kolegi :D
No wiec tak z Bytomia startowalo 3 zawodnikow z czego zdobylismy 2 i 4-te miejsce w kategorii 60 i 73 kilo.
Mistrza Polski w klubie to my mamy ale na mistrzostwach juniorow w semi :P
Widze ze Ci solidnie platy mozgowe przeczyscilo :P
Pozdrawiam


Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
a co z gosciem takim farbowanym blondynem zajal 1 miejsce i na 100% byl z Bytomia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Aaaaa no tak, on jest z Bytomia, ale startowal jako niezalezny zawodnik, nie reprezentowal zadnego klubu

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyglada trening Bjj u Nastuli?

Następny temat

Zawody w Łodzi Shooto - relacje, ocena

WHEY premium