SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
This is SPARTA !!! :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dzisiaj dobry WODzik :)

EMOM 16' 40s max / 20s rest
1. Run
2. Row
3. Plank
4. Air Squat

Bieganie jak to bieganie, szybciej niż zwykle
Wiosło w każdej rundzie 14cal
Plank w ramach lekkiego odpoczynku
Przysiady 35/33/30/30

AMRAP 12'
30x DU
20x Jumping Lunges
10x Burpee

Dable leciały na ciężkiej lince, pompa w przedramionach że hej !!
Podskoki ostra pompa w nogach, zwłaszcza po wcześniejszych siadach :D
Burpee pompa na płuco
Ostatecznie 5 pełnych rund 30DU i 1 Lunge w ostatniej sekundzie jeszcze ze skakanką w ręce :D

Jak płuco wróciło na miejsce potrenowałem trochę power clean ze skupieniem na moment podbicia sztangi z uda - mam z tym problem bo zawsze lecę full power z pleców. Muszę wyczuć ten kontakt. Trochę stania na rękach i chodzenia na rękach - bark w tych zestawach nie sprawiał żadnego problemu. Jeszcze trochę mi dokucza przy pewnych ruchach ale jest to już niewielki ból. Wpadła dzisiaj paczka z wspomagaczem do wyleczenia kontuzji - Cissus. Podobno wycofany bo jest na liście środków zakazanych a słyszałem bardzo dużo dobrego o tej substancji - między innymi u nas na forum.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wszystko co dobrze działa jest prędzej czy później na liście środków zakazanych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Taka smutna prawda... A sporo to naturalnie występujące w przyrodzie substancje pochodzenia roślinnego

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zakazują ziółek a sportowcy jadą na towarze i jest to wszechobecne. Dla mnie hipokryzja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
fsl
Taka smutna prawda... A sporo to naturalnie występujące w przyrodzie substancje pochodzenia roślinnego


Jak by się zastanowić to większość substancji ma start w przyrodzie choć teraz laboratoria pracują pełną parą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Czwartunio :)

SKILL
3x15 Kołyska hollow body
Swingi na drążku
5x5 K2E

AMRAP 12'
10x T2B
20x Lunges z Kettlem
20x KB AM Swing

Z uwagi na bark dzisiejszy trening delikatnie zeskalowany... Nie jestem w stanie zrobić porządnego swingu na drążku więc K2E szły strict. W łerkaucie zamiast 10x T2B robiłem 15 scyzoryków a zamiast swingów nad głowę trochę wyższe ruskie swingi. Weszły 4 rundy + 20rep. Po treningu w sumie kilkadziesiąt metrów chodzenia na rękach. Bark niby dokucza ale w prostych wypychaniach i pullach czy hcodzeniu na rękach kompletnie mi nie przeszkadza... Jednak wszelkie swingi są jeszcze dla mnie wyzwaniem. Asekuracyjnie wpadłem do fizjo na tejping

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Poprawia się chociaż ta sytuacja z barkiem ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zdecydowanie tak. Aktualnie tylko dynamiczna praca na drążku i swingi nad głowę sprawiają mi problem. Wszelkie wypychania, ciągi czy nawet chodzenie na rękach nie stanowi problemu.
Zaczerpnąłem tez trochę informacji z internetów i podejrzewam, że problem może leżeć w mięśniu podłopatkowym - większość objawów zgadza się z tymi omówionymi w tym filmie:




Wprowadzam do treningów naprawczych te ćwiczenia:


Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
ja dziś podczas poręczy poczułem lekki dyskomfort w prawym barku więc mamy coś wspólnego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium