SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki 15 lat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201


Witam fotki po roku treningów na siłowni...mam 15 lat waga:76kg kilka fotek...proszę o wyrozumialość Komentujcie pozdrawiam

BMW GerMany Style

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Wydaje mi się, że kolega nieco przesadził. Po pierwsze w wieku 15 lat 76 kg i to nie tłuszczu tylko mięśni ? Ja w wieku 15 lat to wazylem 57 kg i uprawiałem "zawodow" (amatorsko) Piłkę nożną. Ale to jedna kwestia druga to taka, że moim skromnym zdaniem kolega myślał, że wszyscy zachwycą się tutaj jego muskulaturą tak jak na portalach typu epuls, fotka, nk etc... Następnym razem wrzucaj zdjęcia ale jak będzie co komentowac i przede wszystkim uzupełnij profil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201


plecy

BMW GerMany Style

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
Znam takich jak Ty co szpanują, że ważą 60kg i mają kaloryfer na brzuchu etc. A tak serio to jeśli to po roku treningu to rewelacji nie ma, nie oszukujmy się klatka słabo bary słabo bicek wmiare ale i tak ;] więcej masy bo wyglądasz słabo;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
po roku treningów szału nie ma... wrzuć jeszcze klate luzem i biceps bokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
.

BMW GerMany Style

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Taka jest prawda tak wygląda prawie każdy 15 latek, który jest w miare aktywny: piłka nożna, siatkówka itp... Lekki zarys jest, ale naprawdę lekki. wrzuć jeszcze klate luzem i biceps bokiem jak wyżej pisałem :) i wrzucaj też fotki na bieżąco, abyśmy zobaczyli czy są postępy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
Ale nie martw się i tak Ci zazdroszczę ja jestem 2 lata starszy i mam 93kg;/:/:/ wycinka się zaczeła i powoli do przodu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Oki chłopaki wrzuce za około 2 tyg. bo zacząłem treningi (roztrenowanie miałem) teraz na siłe jade...foty beda pozdro

BMW GerMany Style

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 350
według mnie wszystko jest ok. ćwiczy chłopak rok ale pewnie bez diety dlatego takie słabe efekty ale już widać że coś ćwiczy. i nie piszcie proszę że wygląda jak przeciętny chłopak w jego wieku bo jakbyście zobaczyli co po niektórych w jego wieku co dodali tu zdjęcia to byście się przestraszyli. ćwicz dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
gstuff sam jestem rok od niego starszy. i chyba wiem jak wygląda przeciętny aktywny chłopak w tym wieku. Dodam też, że na początku nawet bez diety są efekty ;)

Jak na rok treningów to słabo.

Zmieniony przez - StiX1993 w dniu 2010-02-17 00:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2515
Taak ...własnie tak wyglada kazdy wygłodzony 15-latek:P

The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki (4 miesiące na siłce )16 lat do oceny :d

Następny temat

ocenicie?

WHEY premium