SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

forma na lato

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

97

Wzrost

177

Obwód ramienia

44

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

9 lat amatorsko dla zdrowia

Cel cyklu

2.8 ,7.5 ,2.2

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

aktualnie minęły 4 miesiące 700 test enan /week

Stan zdrowia

pompki drążek i inne ćwiczenia w domu plus siłownia plus praca na budowie

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

wytrzymałość siłowa, waskularyzacja, sylwetka fit

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wcześniej 2.5 roku temu prop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Witam serdecznie dzisiaj chciałbym zapytać co dodać do cyklu obecnie idzie t.enan 500e4d tak już 4 miesiąc mija i chciałbym zacząć biegać ćwiczyć sztuki walki bez schodzemia z cyklu . Przy tej dawce jest to nie możliwe przebiegnie 50m i kończy się to bólem spoompowanych nóg myślami o zmianie na propa z jakimś blokerem estro )nie wiem jaki będzie odpowiedni dla mnie) i dodatkowo dorzucić coś nie aromotyzujacego np.boldeon ale chyba nie on , myślę tren Ace lub winstrol polecany mi przez kumpla z enanem ale i tak lepszy propozycje będzie ze względu na estro wino w taśmach powoduje kolke jelitowomo jak inne tabsy wiec myślę że najlepszy będzie tren i propozycje i antyestro do biegania i zdobycia dobrej sylwetki ograniczę tez trochę lub bardziej cukry dla polepszenia sylwetki o której zacząłem teraz myśleć i może zmiejszy to retencjie myślę tak prop 75 mg edycji i tren Ace 75 mg ed i 5 tabs wina ed

jesien zima siłka boks lato koks :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Cukry są wszędzie wiele napojów soków pije Energy drinki po 2-3 l codziennie ,lubie mleko i jakieś słodycze .postanawiam to zmienić stopniowo. Dobralem dziś 20ml trena ace 100mg jak to dawkować?.chce powoli ruszać z wyrzezbieniem ciała na sterydach będzie to łatwiejsze , .t. enan starczy jeszcze na 20 dni wiec mam czas zobaczyć jak organizm zareaguje na te zmianę w odżywianiu, obawiam się ze oslabne w pracy bez tych cukrów :) tren codziennie czy co drugi dzień po 100 czy po 150? Chciałbym dorzucić t3 jest sens podawać mniejsze dawki np po tab na dzień?


Zmieniony przez - rudek111 w dniu 2016-07-14 21:37:24

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
ankieta działu na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Winko możesz zastąpić mastteronem , reszta , jwv kolega sugeruje po wypełnieniu ankiety.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
3. WZROST: 177
4. WYMIARY: 
-biceps: 44
-klatka: 
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9 lat z przerwami bardziej rekreacyjnie pasja od dziecka z tych 9 z przerwami wychodzi 5 lat ćwiczeń
6. DIETA: 
-białko: 2,8
-węglowodany: 7,4
-tłuszcz: 2,2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: z 4 pierwszy w wieku 14- 15 lat m drol później same teście raz z winem
8. TRENING: dużo pompek drążka itp reszta na siłowni 3 razy w tyg. I praca na budowie ciężka
9. CEL CYKLU: wytrzymałość siłowa, kondycja, sylwetka fit na której nigdy się nie skupiałem jak stalone np xd
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: minęły 4 mies. T.enan. 700/week
11. POZIOM BF%: prawie płaski brzuch bez rzezby
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): masy
13. STAN ZDROWIA: wrażliwy układ pokarmowy, 4 miesiąc na tesciu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 145
-martwy ciąg: 
-przysiad: 

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
waga , pas ??
na takiej ilości testa to raczej normalna sprawa
robiłeś badania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
97 kilo pas 94.5 najedzony :) masteron w jakich dawkach? Badań nie robiłem


Zmieniony przez - rudek111 w dniu 2016-07-13 20:53:10

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
2*200 mg week jak enan
jak krótki master 100 mg co 2 dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Propek tren ace krótki masteron bez dodawania dłuższego estra można brać raz na dwa dni ? Duża różnica w wahaniu stężenia np. okres poltrwania propa 16 h ,odczuwane są różnice między ed a e2d bo to dla mnie ciągle zagadka a chyba nikt nie lubi się kuc :)

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Na ponad 700g węgli dziennie to na propie też będziesz spompowany. Tu są bardziej zmiany w diecie potrzebne.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nic dodac..dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
To się dobrze składa bo nie miałem chęci węgli obcinać i w końcu znalazłem dobry pretekst to jak zmodyfikować te gramy b/w/t na kg ciala i jaki antyestro dorzucić do teścia w jakich dawkach bo krótkie estry to narazie plany czy mogę dorzucić exe po tab raz na trzy dni ma to sens?


Zmieniony przez - rudek111 w dniu 2016-07-13 22:20:33

jesien zima siłka boks lato koks :d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania prolka testo etc coag dalszy

Następny temat

DRUGI CYKL Testosteon + metanabol lub tura ewentualnie oxa

WHEY premium