SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

experci i wygi kulturystyki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
mam wielka prosbe do Was ludzi z doswiadczeniem,
od kilku tyg. mam problem z koscia przedramienia, przy cwiczeniach bicepsu boli mnie kosc mniej wiecej na srodku.
Czy Wy mieliscie cos takiego?
robiliscie cos z tym, czy tez samo Wam przeszlo?
z gory dzieki,
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Teraz uzywam masci przeciw zapalnej, i tabletki o tym samym dzialaniu, dzis jest 4-ty dzien i musze przyznac ze bol troche sie zmniejszyl, moze nawet wiecej niz troche. Faktem jest ze nie cwiczylem jeszcze bicepsu i jak narazie odpuszcze sobie na dwa tygodnie. Rozmawialem z jednym makaronem i powiedzial mi ze to najlepszy sposob, on sam tez tak mial, i nie wraca mu bol juz od maja tego roku.
Czyli jesli macie taki problem sprawdzicie czy na Was podziala, ja zobacze za 10 dzionkow.Dam znac.
Rik.
ah jeszcze cos, najgorszy na taki bol jest modlitewnik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196

Hmm ,myslę ze to nie kość cię boli tylko miesień przedramienia.A jesli to prawda ,to znaczy że twoje przedramiona są zbyt słabe i trzeba je wzmocnić ,bo inaczej będziesz mial poważne problemy ze wzrostem ramion.
Służą do tego róznego rodzaju uginania przeramion ,np. w oparciu o ławkę ,czy na kolanach.

PS.
sorry ,za ten uśmieszek ale naprawdę mnie to pytanie rozbawiło (wcale nie złośliwie).

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Sebapl, tak jak na poczatku wiedzialem ze na Ciebie moge liczyc,ale jestem pewny ze to nie jest miesien tylko kosc,
wyczuwam todotykajac ja. Znajac Twoje doswiadczenie na ten temat, chcialbym Cie spytac czy jest cos, moze jakas pomata lub medykament ktory moge wziasc?
Jescze raz prosze wszystkich obtrzeaskanych w temacie o pomoc.
Sebapl dzieki!
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
O takich bólach już pisaliśmy, masz prawdopodobnie stan zapalny powięzi mięśniowej lub jakieś tkanki łącznej (z kością raczej wszystko w pożądku). Takie stany zapalne potrafią być przewlekłe jeżeli ich nie leczymy. Spowodowane są przeciążeniem na treningu po jakieś forsownej serii ćwiczenia mocno obciążającego przedramiona. Można dorażnie stosować maści przeciwzapalne (polecam Voltaren). Jeżeli nie pomoże w przeciągu 10 dni radzę udać się do lekarza.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Rik czy biceps robisz prostym gryfem czy lamanym ?

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Chlopaki to naprawde nie jest zart, zaczelo mnie bolec podczas cwiczen na laweczce scott,to u nas nazywa sie chyba modlitewnik, na poczatku malo ale z biegiem czasu bol rosl,
Mawashi modle sie abys mial racje, masci przeciw zapalnej, niestety voltaren we wloszech jest nieosiagalny, wezme odpowiednik, potem dam wam znac jak poszlo narazie dzieki Wam wszyskim,
Rik.
Zyio to byla sztanga lamana.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pamietaj to musi byc dobra masc przeciwzapalna. Nie wystarczy zwykła rozgrzewająca, lepiej poproś lekarza o przepisanie czegoś skutecznie silnego. Pewnie doda jakiś ibuprom do łykania or something.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Mawashi jak sadzisz ile czasu potrzeba na wyleczenie tego i czy moge chodzic na silownie nie cwiczac bicepsu?
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Też miałem taki problem, ale to było raczej przeciążone ściągno i przyplątał się dodatkowo stan zapalny i mogłem trenować biceps na lekkich sztangielkach chwytem młotkowym. Voltaren 4 razy dziennie, 1 raz ibuprom i po ok 10 dniach przeszło. Teraz treningi robię na maxa(kreatyna:) i zero problemu.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Dzieki Mawashi, dam zanac o efektach koncowych.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Ja bym raczej nie polecał żadnych leków przeciwbólowych, jeśli ból jest do wytrzymania. Taki ból jest potrzebny i informuje cię, kiedy forsujesz przedramię. To ma być dla ciebie znak "Przesadzasz". Jeśli będziesz brał przeciwbólowe to niczego nieświadomy będziesz dalej się forsował.

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy powinienem ćwiczyć w wieku 14 lat

Następny temat

Problem.!!

Wiecej