SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

esti_91/Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242
Witam:) Jestem tutaj nowa i potrzebuje waszej pomocy:)
Z nowym rokiem postanowiłam dokonać zmian w swoim. Od października staram się jadać zdrowo, nie mam dużego doświadczenia z dietami, chciałabym pożegnać się zalegającego tłuszczu i uzyskać smukła figur

Oto ankieta:
Wiek : 20
Waga : 67
Wzrost : 169
Obwód w biuście : 94
Obwód pod biustem : 84
Obwód talii w najwęższym miejscu : 77
Obwód na wysokości pępka : 82
Obwód bioder : 90
Obwód uda: 58
Obwód łydki: 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ramiona piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: aerobic 3x w tyg + basem 1x tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka, jajecznica
Co lubisz jeść na obiad : makaron z sosem albo ziemniaka z jakimś mięsem i surówka
Co jako przekąskę : owoce, czekolada
Co jako deser :
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowa
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, aerobic (właściwie to wszystko)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : :l-karnityna,
Stosowane wcześniej diety : ONZ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć
a czego konkretnie od nas oczekujesz?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242
Chciałabym schudnąć zdrowo i bez efektu jojo... Jakie najlepiej wykonywać ćwiczenia na redukcje, narazie dostałam rozpiskę diety na jeden dzień moze byc cos takiego??
I- owsianka + 3 mandarynki
II jogurt naturalny + orzechy włoskie i pomarańcz
III kromka chleba razowego + serek wiejski
IV brązowy ryz + filet z kurczaka + warzywa
V tuńczyk + makaron razowy+ pomidor
Chciałabym zaznaczyć iż II i III posiłek wolała bym żeby był "na wynos" ponieważ od 8 do 15 zazwyczaj siedzę na uczelni:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Skąd dostałaś tą rozpiskę? Poczytaj regulamin, masz tam linki do odpowiednich tematów o odżywianiu i treningach.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Czy możesz wkleić zdjęcia sylwetki? Zazwyczaj bywa to pomocne np. we wstępnym ustaleniu rozkładu makroskladników w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242


Prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo zdjęcia

Okay, na początek dieta zbilansowana, czyli 1800kcal, 150g białka, 150g węglowodanów i reszta zapotrzebowania z tłuszczy.

W tym artykule jest przystępnie opisane jak się zabrać do układania diety:
https://www.sfd.pl/.-t527693.html

Czy trening siłowy 2x/tydzień wchodziłby w grę?

poprawilam

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-01-06 15:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 242
Jak najbardziej
Przeczytam ten artykuł co mi wysłałaś ale nie znalazłam tam nic na temat układania diety,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie

Chodziło mi o ostatni link, który wkleiła rallygunia Zadbam, żeby ten niewłaściwy został usunięty i nie wprowadzał nikogo w błąd
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Kicia 1985 - Jak osiągnąć szczupłą sylwetkę przy niedoczynności tarczycy?

Wiecej