SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dzisiejszy trening


1. Wiosłowanie w opadzie 12/10/8/6/6
2. Wyciskanie sztangi na skosie 15/12/10/8
3. MCNPN ze sztangą 12/10/8
4. Wyciskanie siedząc na maszynie 4x12
5. Syzyfki 5x51
6. Prostowanie ramion ze sznurem 8/12/15
7. Uginanie na maszynie na modlitewniku 15/12/10
8. Allahy 4x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Wiesz może i kolorowo nie jest ale zawsze lepiej niż miałbyś całkiem odpuścić treningi i diete. Wtedy po powrocie do PL zaczynałbyś z gorszego punktu a tak to nie ma źle Ciśnij młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
nie no taka opcja w ogóle nie wchodziła w gre, w zasadzie nie widzę powodu, dlaczego miałbym rezygnować z diety/treningów, jestem zdania, że jak się chce to można wszystko jakoś pogodzić

no i pocieszam się, że już za niecałe 2tyg będzie tylko lepiej, chociaż cały czas mam w głowie myśl, że jednak przez ten najbliższy rok nie uda mi się zrobić wystarczającego progresu by bez wstydu pokazać się w 2018 na deskach, ale na pewno będę dążył do tego celu


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-09-26 20:09:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Właśnie, o to chodzi - robić tyle ile się jest w stanie a czy zamierzony rezultat przyjdzie po roku czy trzech to już często nie zależne od naszych poczynań, jednemu będzie to dane, a inny będzie musiał się bardziej napracować. Ważne żeby była świadomość taka, że zrobiłem tyle ile mogłem i więcej się nie dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
i dokładnie o to mi chodzi, za rok chce z pełną świadomością powiedzieć sobie, że zrobiłem wszystko co mogło by ta forma była jak najlepsza a jaki będzie rezultat wszyscy się przekonamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
wszystko dalej wg schematu, w zasadzie podczas całego pobytu w UK nie odpusciłem żadnego treningu
micha może zawsze idealna nie jest, ale trzymam się cały czas założeń, podczas roztrenowania po prostu bardziej mogę rotować posiłkami i jest więcej luzu, ale ogólnie trzymam się planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no i wykrakałem z tą systematycznoscią treningów - pon, wt i środa bez treningu, totalnie mnie rozłożyło, dzisiaj do pracy przez to nie poszedłem, bo fatalnie się czułem przez ostatnie dni, ostry ból gardła, gorączka itp
teraz już jest lepiej, postaram się zrobić trening dzisiaj i jutro, a w sobotę już wracam do PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
zdecydowanie już się lepiej czuję, wczoraj wpadł trening, dzisiaj zrobię kolejny, a jutro już samolot i wracam do PL

od poniedziałku myślę, że śmiało mogę startować z redukcją, jeszcze wszystko dogadam z Przemkiem i ruszamy z kopyta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dobra, to póki co tak na szybko.

W sobotę wróciłem do PL, trochę popiłem, ale też nie do przesady
W niedzielę załatwiałem parę spraw na uczelni w Łodzi, wpadłem do forumowego lasicana na chwilę (przy okazji mnie pocieszył, że nie ma tragedii, dodam, że on na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie dużo większego niż te 3 msc temu jak ostatni raz się widzieliśmy), później spotkałem się jeszcze ze znajomymi i wróciłem na chatę, także sobota i niedziela była nietreningowa.
Od dzisiaj miałem ruszyć z redukcją, ale od samego rana się czuję fatalnie, cały obolały jakiś, bez chęci na cokolwiek, nawet jak buty zakładałem to się zmęczyłem Zastanawiam się czy to nie kwestia towaru, bo wczoraj przed snem poleciał pierwszy szot nowych środków i dzisiaj wkradł się w miejscu inj stan zapalny, chyba, że to tylko taki zbieg okoliczności.
W każdym razie dzisiaj odpuszczam, bo nie ma sensu się folgować w takiej sytuacji.
Tym bardziej, że jutro już jestem umówiony na 3 rozmowy o pracę, także podejrzewam, że cały tydzień będę nieźle zalatany.
Na dniach przeprowadzka do Warszawy, mieszkanie już jest, teraz tylko trzeba znaleźć jakąś pracę i jak wszystko się ustabilizuje na pewno łatwiej będzie u mnie z dyspozycją całego dnia, póki co czeka mnie przez jakiś czas trochę chaosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No i zleciało jakoś, stopniowo sobie wszystko ułożysz pod siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium