SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Mam prośbe o niekasowanie posta a zarazem o powazne rozmowy w tym temacie , bez spamu i bezsensownych rozmów. Jeśli Moderatorzy pozwolą chciałbym aby w tym poście mogły prowadzić rozmowy osób z nieciekawą genetyką oraz pomagać sobie na wzajem i dzielić się spostrazeżeniami .

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiec ja zaczne :)

moim zdaniem każdy ENDO powinien trenować jakiś sport naczyniowo - sercowy np. Piłka Nożna , Koszykoówka , Siatkówka , sporty walki oraz ćwiczyć na siłowni. Według mnie to da wam najlepsze efekty , niezapominając ooczywiscie o dobrej diecie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
no to i ja zapisuje sie na stalego bywalca klubu jak narazie minol tydzien odkad jestem na diecie jestem happy bede tutaj pisal relacje i fotki dawal ale to puznieej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a jak u ciebie z wynikami sportowymi i siłą ????

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
wiec forma fizycznie bardzo dobrze moge cwiczyc do zalamania miesnowego jak wczesniej to robilem na wysoko ww psychicznie tez jest dobrze jestem pelen energi i mam dobry humorek a dodam ze stosuje domowe ECA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
zostajemy klubowiczami

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Witam panów
Za godzinke na silke i 2 godziny meczarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
jak tam u was z dietami i dopalaczami? a i jak juz pisze to chcialbym sie dowiedziec jake warzywka są wmiare smaczne i maja nikle ilosci WW bo ja kojaze tylko szpinak i brukselke i jak na zlosc tego u mnie w sporzywczaku niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
pomodoro, papryka, brokuly, salata, zodkiewka, kalafior.....

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-04-24 16:42:33

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
jakos sobie nie wyobrazam jesc papryki solo hehe rzodkewek tez chyba jeszcze nie ma w shopach***** bede sie obzeral otrebami jako blonnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
...ogorek...
jak to? salatki sobie rob albo cos
ja jem papryke z jajkami/twarogiem/tunczykiem/indykiem

zle polaczenie:
gotowane jajka + brokuly
tunczyk + brokuly

jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium