SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

endo club

Wysłana -
Mam prośbe o niekasowanie posta a zarazem o powazne rozmowy w tym temacie , bez spamu i bezsensownych rozmów. Jeśli Moderatorzy pozwolą chciałbym aby w tym poście mogły prowadzić rozmowy osób z nieciekawą genetyką oraz pomagać sobie na wzajem i dzielić się spostrazeżeniami .
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wiec ja zaczne :)

moim zdaniem każdy ENDO powinien trenować jakiś sport naczyniowo - sercowy np. Piłka Nożna , Koszykoówka , Siatkówka , sporty walki oraz ćwiczyć na siłowni. Według mnie to da wam najlepsze efekty , niezapominając ooczywiscie o dobrej diecie.
Wysłana -
no to i ja zapisuje sie na stalego bywalca klubu jak narazie minol tydzien odkad jestem na diecie jestem happy bede tutaj pisal relacje i fotki dawal ale to puznieej
Wysłana -
a jak u ciebie z wynikami sportowymi i siłą ????
Wysłana -
wiec forma fizycznie bardzo dobrze moge cwiczyc do zalamania miesnowego jak wczesniej to robilem na wysoko ww psychicznie tez jest dobrze jestem pelen energi i mam dobry humorek a dodam ze stosuje domowe ECA
Wysłana -
zostajemy klubowiczami
Wysłana -
Witam panów
Za godzinke na silke i 2 godziny meczarni
Wysłana -
jak tam u was z dietami i dopalaczami? a i jak juz pisze to chcialbym sie dowiedziec jake warzywka są wmiare smaczne i maja nikle ilosci WW bo ja kojaze tylko szpinak i brukselke i jak na zlosc tego u mnie w sporzywczaku niema
Wysłana -
pomodoro, papryka, brokuly, salata, zodkiewka, kalafior.....

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-04-24 16:42:33
Wysłana -
jakos sobie nie wyobrazam jesc papryki solo hehe rzodkewek tez chyba jeszcze nie ma w shopach***** bede sie obzeral otrebami jako blonnik
Wysłana -
...ogorek...
jak to? salatki sobie rob albo cos
ja jem papryke z jajkami/twarogiem/tunczykiem/indykiem

zle polaczenie:
gotowane jajka + brokuly
tunczyk + brokuly

jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze
Strona 1 z 117
Dodaj odpowiedź