SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jak bedzie sie robil spam i liczba sogow w poscie bedzie zbyt duza to skasuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ok dzieki :D a co myslisz o takej salatce papryka ogurek kiszony kapusta pieprz do jedzenia miedzy posilkami? albo wraz znimi? to duzo ww raczej nie ma ....a wsumie se podlicze:D i ustale z mama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
To po ile karty klubowe chodza??
Panowie mam pytanie. Waszym zdaniem sredni endo powinien starac sie wyeliminowac tluszcze, nawet te zdrowe do minimum?? Takie zalecenia czyatlem w kif'ie jakis numer z zeszlego roku

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
wrecz przeciwnie imo ludzie o naszej genetyce powinni wlasnie jesc tluszcze bialka i ww tylko z warzyw ja teraz juz tak do konca bede robil bo sie najlepiej czuje na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Wlasnie. Sam przekonalem sie na sobei ze moj organizm, raczej nie lubi ww, ale zoladek, a moze raczej psycha za to chyba najlepiej.
2 tygodnie zbilansowanej diety juz za mna. Od sobote jade z cKd - jak hardcore to hardcore.
Wole lepiej nie jesc chleba, ryzu, makaronu, kasz po mizernych ilosciach i usunac w ****u wszystko.
3 dni temu posialem sobie salate i rzodkiewke w tunelu u siebie na dzialce wiec narazie jakis zapas tych produktow bede miec
Pomidorki troche pozniej, ale jak urosna to potrafia wazyc nawet 1 kg
A odnosnie ckd, to smazyliscie miesko, rybe czy gotowaliscie??
A odnosnie standardowych boczków kazdego endo - co oprocz skretow tulowia mozna robic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Tez ograniczam ww zeby wciagac wiecej tluszczy ale w takim razie czemu takie rzeczy wypisuja

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam też wchodze do klubu jako stały bywalec
więc na początek wrzucę parę słów o sobie:
wiek 25 lat, typ budowy endomorfik, łatwo łapię tłuszcz i o zgrozo cieżko budować mi mięśnie, obecnie jestem po prawie 3 miesięcznej redukcji, zaczynałem z wagi 86-85 kg, teraz przedstawię swoją dietę którą stosowałem i dzięki niej pozbyłem się około 10kg, niestety spaliłem trochę mięśnia ale podejżewam że przyczyna było zbyt ostre szarżowanie na siłowni oraz w ostatnim etapie ostre obcięcie kcal- jednak popełniłem świadomie ten czyn karalny a teraz moja dieta:
>9.00>
-50g płatków owsianych>
-10g rodzynków>
-200ml mleka 1,5%
-TWAROG 120G -lub wpc30g
- oleju lnianego-10G

b: 36g/t:17,2/ ww:56g

-100g kaszy jęczmiennej // ewentualnie parabolik, kasza gryczana
-100g piersi z kurczaka gotowane>-
-15ml oliwy z oliwek
-warzywa
b/t/w/ 29,5/ 18,2/ 74

>13-13.30 trening>
-po treningu>-
50g carbo ww~50g>
-40g wpc --- b:32g

>po około 30-40 minutach od odżywek posiłek>
-50g kaszy jęczmiennej>
-100g piersi z kurczaka gotowane
-15ml oliwy
-warzywa
b/t/w/ 25/18/ 37,5

19.00
-3 jaja gotowane (200g około)
-warzywa

b/t/w 25/19,2/2


22.30
-120g ser twarogowy chudy
- 5G OLIWY
btw- 23,7/ 5,6//4,2

calosc
b:183,4g x4kcal=733,6kcal na kg 2,35g
tł:78,2g x9=703,8kcal 1g
ww:174g x 4=695,6kcal +carbo50g=200kcal==895,6kcal 2,23g/ 2,87g

kcal razem:2133kcal +200kcal 2333kcal

może komuś sie przyda, błędem było obcięcie w ostatniej fazie redukcji 30g ww i 15g oliwy, nie róbcie tego, przez to- tak mi się wydaje zatrzymałem redukcje fatu i spaliłem troche mięśnia

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-04-24 17:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie stosowałem żadnych supli ani mocniejszych środków na redukcji,
co jeszcze hmm, siłowo stoję dobrze, ćwiczę do upadku mięśniowego na dużych ciężarach, stosuję powtórzenia wymuszone- niestety co było potwornym błędem może jeszcze gorszym niz obcięcie kcal na redukcji też zdażało mi sie ćwiczyć do upadku mięsniowego- nie róbcie tego zostawiajcie w pamięci 2-3 powtórzenia przekonałem się że to nic dobrego - też zrobiłem to świadomie, ten czyn karalny co jeszcze nie upawiam sportów typu "tlenowego" czyli gier zepołowych itp, jedynie jeżdżę na rowerze i biegam, stosuję czasami interwały
obecnie wchodzę na masówkę- zobaczymy co wyniknie z tego
kondycja fizyczna w skali 1 do 10 daje 7-8
gorzej jest z psychika w skali 1-10 daje 2, jestem trochę umęczony tym wszystkim, nie wychodzi po myśli, jakbym chciał pewnie jak coś zacznie się zminiac poprawi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Fajna dieta i ja w niej nic bym nie poprawial, tyle tylko ze dalbym chociaz te 3 g ww na kg. Nie ejstem specem ,ale pewnie nie dales organizmowi chwili wytchnienia.
Wklej trening to sie obaczy.
Co omnie?
To samo co u was, z tym ze sfd duzo mi pomoglo i jesli chodzi o rozwijanie miesni to nie ma zadnych problemow. Szkoda ze 2 lata stracilem na bezmyslnosci.
Obecie jestem na zbilansowanej diecie redukcyjnej. mija 2 tydzien i jest ok, ale ide na calosc i ckd od soboty.
Najwiekszy problem tkwi w boczkach. Jak wygram w lotka to lece na odsysyanie z boczków i wam chlopaki tez wrzuce kase na kuracje darmowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Spadam sie troche pokatowac na silce.
A co myslicie o tym systemie trening. ???
20 minut rower
60 minut treningu obwodowego - jakies 12 - 13 serii wychodzi - zmieniamco tydzien cwiczenia
40 minut na biezni - 30 minut chodu pod górke na wmax. wzniosie i 10 min biegania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium