SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enan 16 tyg plus 200 winka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
artur37
to brac 1000iu hcg co drugi dzien , od 5 dnia po osttanim strzale tescia , wiec kiedy zaczac wtedy brac clomid z nolwadex ? zostanie jeszcze jeden hcg 5000 iu , to juz tego nie brac ?


Jeśli będziesz miał IA to możesz wbijać HCG po 2500 iu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Gość nie ma w danej chwili IA Wiec wżucił mi do paczki tamoxifen czy to zapobiegnie aby zminimalizować estrogen i czy mogę ładować hcg tak jak Aleks pisał 2x2500 iu na 5 dzień po cyklu 4x2500 iu co 3 dzień gdy zacznę brać tamoxifen po tabletce dziennie ? Czy jak proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
daj ten tamox w takim razie i ciagnij go za cloma z tydzien
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
artur37
Gość nie ma w danej chwili IA Wiec wżucił mi do paczki tamoxifen czy to zapobiegnie aby zminimalizować estrogen i czy mogę ładować hcg tak jak Aleks pisał 2x2500 iu na 5 dzień po cyklu 4x2500 iu co 3 dzień gdy zacznę brać tamoxifen po tabletce dziennie ? Czy jak proponujecie?


Tamox przyblokuje estro ale po jego odstawieniu może być odbicie.
Musisz być czujny bo nie ma sensu w ciemno ładować tamoxa podczas cyklu ale jeśli wystąpią jakieś niepokojące objawy np swędzenie sutkow to od razu reaguj. Hcg dałbym w mniejszej dawce jak pisałem wcześniej. Zacznij z 7 dni po ostatnim strzale testa.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Z góry dzięki za wszelka pomoc , zobaczymy co z tego Będzie , może węglowodany uciąć bardziej ? I więcej białka spożywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
artur37
Z góry dzięki za wszelka pomoc , zobaczymy co z tego Będzie , może węglowodany uciąć bardziej ? I więcej białka spożywać ?


Musisz sam sprawdzić jaki stosunek makro najbardziej Ci odpowiada

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Dziw wkoncu doszla mi paczuszka z pl , gosc sie zakrecil mial byc jeden tamox i nolwadex dal dwa tamox 3 opakowania clom, 3 x hcg wczoraj juz przybilem 100 iu hcg i wzielem tabletke tamoxu , po rozmowie z nim stwierdzil ze tamoxifen to jest to samo co nolwadek ??? Zgadzacie sie z nim co do tego faktu ze to jest to samo co nolwadex ?
Wiec teraz tamoxifenu mam 60 tabletek jedna paczke zostawie na pct a jedna teraz bede bral , dodam ze dokupilem 2 opakowania czyli 20 strzalow enana 250 mg strzal , Nadmienie ze czasem mam swedzenie w sutku ale to sie zdarza bardzo zadko raz na tydzien .


Zmieniony przez - artur37 w dniu 2018-01-11 16:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Tak tamox = nolvadex

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Dzieki Aleks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Pytanie troszke Nie do tematu ale niechce zakładać nowego tematu, po jakis czasie gospodarka hormonalna wraca do normy od zaprzestania I leci odblok , czy istnieje mozliwosc aby dziewczyna zaszla w ciaze gdy jestem na odbloku jesli tak czy istnieje prawdopodobieństwo ze nasienie bedzie gorszej jakosci czy cos w tym rodzaju prosze o wypowiedz z gory Dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uber Pharma opinie

Następny temat

jaki odblok,co dodać....

WHEY premium