SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

enan 16 tyg plus 200 winka

Wysłana -
artur37
to brac 1000iu hcg co drugi dzien , od 5 dnia po osttanim strzale tescia , wiec kiedy zaczac wtedy brac clomid z nolwadex ? zostanie jeszcze jeden hcg 5000 iu , to juz tego nie brac ?

Jeśli będziesz miał IA to możesz wbijać HCG po 2500 iu
Wysłana -
Gość nie ma w danej chwili IA Wiec wżucił mi do paczki tamoxifen czy to zapobiegnie aby zminimalizować estrogen i czy mogę ładować hcg tak jak Aleks pisał 2x2500 iu na 5 dzień po cyklu 4x2500 iu co 3 dzień gdy zacznę brać tamoxifen po tabletce dziennie ? Czy jak proponujecie?
Wysłana -
daj ten tamox w takim razie i ciagnij go za cloma z tydzien
Wysłana -
artur37
Gość nie ma w danej chwili IA Wiec wżucił mi do paczki tamoxifen czy to zapobiegnie aby zminimalizować estrogen i czy mogę ładować hcg tak jak Aleks pisał 2x2500 iu na 5 dzień po cyklu 4x2500 iu co 3 dzień gdy zacznę brać tamoxifen po tabletce dziennie ? Czy jak proponujecie?

Tamox przyblokuje estro ale po jego odstawieniu może być odbicie.
Musisz być czujny bo nie ma sensu w ciemno ładować tamoxa podczas cyklu ale jeśli wystąpią jakieś niepokojące objawy np swędzenie sutkow to od razu reaguj. Hcg dałbym w mniejszej dawce jak pisałem wcześniej. Zacznij z 7 dni po ostatnim strzale testa.
Wysłana -
Z góry dzięki za wszelka pomoc , zobaczymy co z tego Będzie , może węglowodany uciąć bardziej ? I więcej białka spożywać ?
Wysłana -
artur37
Z góry dzięki za wszelka pomoc , zobaczymy co z tego Będzie , może węglowodany uciąć bardziej ? I więcej białka spożywać ?

Musisz sam sprawdzić jaki stosunek makro najbardziej Ci odpowiada
Wysłana -
Dziw wkoncu doszla mi paczuszka z pl , gosc sie zakrecil mial byc jeden tamox i nolwadex dal dwa tamox 3 opakowania clom, 3 x hcg wczoraj juz przybilem 100 iu hcg i wzielem tabletke tamoxu , po rozmowie z nim stwierdzil ze tamoxifen to jest to samo co nolwadek ??? Zgadzacie sie z nim co do tego faktu ze to jest to samo co nolwadex ?
Wiec teraz tamoxifenu mam 60 tabletek jedna paczke zostawie na pct a jedna teraz bede bral , dodam ze dokupilem 2 opakowania czyli 20 strzalow enana 250 mg strzal , Nadmienie ze czasem mam swedzenie w sutku ale to sie zdarza bardzo zadko raz na tydzien .

Zmieniony przez - artur37 w dniu 2018-01-11 16:19:43
Wysłana -
Tak tamox = nolvadex
Wysłana -
Dzieki Aleks
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź