SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

eh ja kto pokonac ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715
siemka sluchajnie jakos dwa miesiace temu dziewczyna moja zemdlala strasznie si e tym przyjolem i zdenerwowalem ( jest wszystko okje z nia ) ale od tego czasu ja mam jakeis kwrety ze sie zle czuje i ze mdleje ... takie typowe psychiczne wkrety np. jak jestrem w srod przyjaciol i tak dalej jest ok a jak sam jestem albo jade autobusem wysaje mi sie ze mi slabo i ogolnie taki zestresowany jestem barzdo caly czas wiecie jak to pokonac ? jak sobie o tym przypinam znow mi zle ... jakbym powietrzea nie mogl zlapac .... eh
a oglnie ciwcze i zawsze tryskalem energia dalej ja mam ale mowie wam te wkrety mnie mecza .... do psychologa isc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ile masz lat?
czy te omdlenia zdarzają się gdy długo stoisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715
ja nie mdleje tylko misie wydaje ze zaraz zemdleje tak wiesz psychicznie sie denerwuje tym ze jak to sie stalo moejj dziewczynie to mnie tez sie moze stac .... a lat mam 21

sorka za pisownie ale szybko pisze bo sie spiesze ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
To jednak do Psychologa proponuje bo wydaje mi sie ze to ci siedzi w podswiadomości i masz lęki jakies związane z "przygodą" twojej dziewczyny

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-13 18:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
równiez polecam psychologa

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cukier , tarczyca , serce .... moze do rodzinnego
chyba ze jakies takie psychiczne ...
dobrze nei kumam o so hosi..

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jo ino tyż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch i wewnętrzna strona uda

Następny temat

Skąd się bierze brzuch?

WHEY premium