SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

efektywny trening a sterydy

Wysłana -
witam od 7 lat biorę sterydy związane z przewlekła choroba niestety tkanka tłuszczową na brzuchu plecach i karku niewiele się zmniejszyła mimo treningu siłowego 2 razy w tygodniu. trening cardio intensywny zabroniony ze względu na chore nadnercza. Co może pozytywnie wpłynąć na sylwetkę i na co zwrocic szczególna uwagę w planie treningowym czy da się wogole nawet trochę schudnąć?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Podstawą będzie tu odpowiednie odzywianie, moze tio być też problem przyjmowanych sterydów i dobrze się jest tu skonsultować z dietetykiem klinicznym.
Wysłana -
witaj, przyjmowanie sterydow niestety nie oznacza ze sa one z grupy wykazujacej dzialanie anaboliczne, wrecz rzeciwnie beda one stymulowaly dzialanie utrudniajace zdobycie miesnia a ulatwiajace zdobycie fatu

niesttey sytuacja moze byc dosc trudna do ogarniecia wszystko zalezy od rodzaju sterydu, dawek, czy schorzenia, ktore treba odpowiendio wesprzec dietetycznie i treningowo
Wysłana -
Dziekuje za odopowiedzi. Sterydy to Hydrocortisonum Jelfa, 20 mg,do 25 mg na dzień to nie dużo. Choroba dość ostra niedoczynności przysadki. Dieta wstępna była od dietetyka klinicznego najwyraźniej trzeba ponowic kontakt. Czy w takim przypadku treningi zastosowane częściej a lżejsze będą miały jakiś wpływ czy jednak nie. Zależy mi głównie na osiągnięciu minimalnego efektu wysmuklenia sylwetki i nie przybierania na wadze co w przypadku sterydoterapi jest trudne do osiągnięcia.
Wysłana -
zrobilbym podstawowe badania hormonalne aby sprawdzic z jakimi hormonami trzeba powalczyc
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź