SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekt Gruszki i Lipomastia czyli wieczne kompleksy pomocy!!! FBW do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4592
Na początku powiem cześć wszystkim

Nie wiem od czego zacząć więc zacznę od tego że mam wieczne kompleksy!!! Każdy mi mówi że nie jestem gruby, ja to wiem ale czasami czuje się tragicznie.
Do wiosny chciałbym chodzić w rurkach i wyglądać w nich tak:



ALe jeste pewien problem: mam efekt gruszki!!! moje poślady wyglądają okropnie



A to nadmiar skóry na pośladku




i od wewnętrznej strony ud skóra się dotyka



w rurkach wyglądało by to okropnie.

Następnym kompleksem jest lipomastia może nie duża ale jest w lato wygląda to tragicznie




A to więcej zdjęć mojej sylwetki gdzie można zauważyć że tłuszcz odkłada mi się bardzo brzydko












Mój trening który robię od 2 miesięcy to:

Poniedziałek Klata i triceps
klata
Wyciskanie na płaskiej 4x10
Wyciskanie na pochyłej do góry 4x10
Wyciskanie na pochyłej do dołu 4x10
Rozpiętki 4x10
triceps
wyciskanie francuskie jednorącz sztangietki 4x10
wyciskanie na ławce wąskim uchwytem 4x12
pompki na poręczach 4x"do bólu"

środa barki i biceps
barki
wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x10
unoszenie sztangietek bokiem w górę 4x12
podnoszenie sztnagi wzdłuż tułowia 4x10
unoszenie ramion wprzód ze sztangietkami 4x10
biceps
uginanie ramion sztangą prostą 4x10
uginanie ramion sztangietkami ze skrętem 4x10
uginanie ramion w oparciu o kolano 4x10

sobota plecy i nogi
plecy
podciąganie sztangietki w opadzie 4x10
skłony ze sztangą trzymaną na karku 4x10
wznosy barków ze sztangą (sztrugsy) 4x10
nogi
przysiady ze sztangą 4x10
wykroki do przodu ze sztangą 4x10

Brzuch to ostatnio przez tydzień robiłem trening ABS ale coś czuje że mi nie starcza więc od dwóch dni staram się robić 300brzuchów dziennie w odstępach kilku godzinnych.


Diety nie mam ale staram się odżywiać zdrowo ale wiadomo jak się nie ma określonej diety nie zawsze to wychodzi. Przed treningiem staram się jeść np. ryż z rybą na śniadanie mleko z płatakmi ale następnego dnia zdarzy mi się zjeść spaghetti.



DOCHODZĄC DO SEDNA MOJEGO POSTU:
Zastanawiam się jaką dietę dobrać czy na masę i wtedy dużo biegać????? ale jak to jest wtedy gdy ma się tendencje do odkładania tłuszczu(szczególnie na biodrach)????
Czy może dietę redukcyjną i zakupić sobie jakieś białeczko i też czasami się przebiec?????

POMÓŻCIE MI MAM TAKI MĘTLIK W GŁOWIE.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 175

Cel treningowy: duże mięśnie

Staż treningowy na słowni: 2miechy

Uprawiane inne sporty: ---

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka+obciążenia

Dieta: staram się przestrzegać reguł zdrowego żywienia ale nie zawsze mi to wychodzi

Przeciwskaznania medyczne: ----

Zażywane suplementy: ----
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Co do diety to postaraj się 10 wskazówek żywieniowych na początek. Co do treningu to polecam zrobić FBW. Waga jak na wzrost nieduża więc masuj, ewentualnie jeśli Ci tak zależy na braku tłuszczu to dietka -300kcal, aerobowe i trening redukcyjny.

(na początek nie polecam Splitu- planu robionego w taki sposób jak twój)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Jestes chyba troche przewrazliwiony, nie jest wcal tak zle. Moja klata wygladala podobnie, ale urosla i juz jest duzo lepiej. Zdecydowanie powinienes zwiekszyc mase, bo miesni to poki co niewiele widac. Jak chcesz biegac musisz uwzglednic to w diecie, zeby caly czas miec dodatni bilans. Białko sobie raczej odpusc, chyba, ze nie dasz rady wycisnac z diety tyle ile wyniesie Twoje zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nie jesteś wcale tłusty tylko nieumięśniony i poprostu to tak wygląda. Nie masz żasdnej tendencji do odkładania tluszczu, w żadnym wypadku. JEdź z masą

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ehh... Powiem tak - mało mięśnia, trochę fatu i efekt jest taki jaki widzisz.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Ej takie rurki sa dla pedalow
1

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114


Zgadzam się rurki są pedalskie. Człowieku miej swój honor. Żaden prawdziwy, szanujący się mężczyzna nie założy rurek.
1

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Człowiek się pyta jak ma ćwiczyć a oni go od pedałów wyzywają, może rurki są ped**** ale jak chce je nosić jego sprawa czyż nie?
1

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1810
"ale jak chce je nosić jego sprawa czyż nie? "
No tak ale są pedalskie czyż nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Hehe też tak sądzę że sa "dziwne" ale jak mówiłem jego wybór i nie pytał się czy rórki są pedalske ;p

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu żeby nie zaśmiecać więc spytam tutaj. Czy moja klatka przejawia objawy małej gino lub lipomastii?




Z góry dziękuję za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening redukcyjny

Następny temat

mam pare pytan - poczatkujacy / PROSZE O POMOC!!

WHEY premium