SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hi chlopaki!!! mam malutkie pare pytanek ;) apropo efki ;) gdzie mozna ja dostac i za ile??? czy mocno szkodzi??? jak stosowac??? jakie skutki uboczne??? dziewczyny tez moga brac efke??? pomocy!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dieta tłuszczowa wcale nie jest aż tak szkodliwa jak piszesz a co stosowania termogeników to można je stosować...w mniejszej dawce aby nie wyjść ze stanu ketozy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde to bedzie moja pierwsza "porada" w tym dziale takze niewiem czy dobrze robie NIEz***ując Cie na poczatku jak to jest tutaj zwyczaj i jak dopiero powiesz ze to dla kumpla kolezanki Twojej dziewczyny z ktora juz niechodzisz od roku to Ci odpowiedzą
no ale sprobuje
1. w stackach -np www.atleta.pl
czystą - np www.1fast400.com
2.zalezy od dawek - ja mysle z ebylem bliski zawalu serca choc lifter mowi co innego ogolnie niejest to najzdrowsza rzecz
3.jak stosowac - zacznij od dawki 10mg i zwiekszaj do max 100mg dziennie w dawkach podzielonych najlepiej na 1-1,5godziny przed treningiem, kiedy czujesz z emas znierowne tepo natychmiast odstawiasz
4.bezsennosc, zwiekszona sennosc, arytmia serca, kołatanie serca, nadcisnienie ogolnei niewydolnosc ukladu krazenia, zbytnia pobudliwosc szybsze przyswajanie wiedzy widzenie jakby w aparacie(trudno to opisac) nadmierne pocenie rozpychanie przez energie chudniecie zawal..... zgon...
wszystkich niewypisze bo akurat dlugo niechce mi sie myslec bo mi sie zbytnio mozg od tej czynnosci grzeje
5.moga
6.zdrowia!!!!!

pozdrawiam



.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serdeczne dzieki :) podnioses mnie na duchu tymi skutkami ubocznymi ;_D hehe dobre. a drogie to cacko i czy szybko traci sie na wadze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serdeczne dzieki :) podnioses mnie na duchu tymi skutkami ubocznymi hehe dobre. a drogie to cacko i czy szybko traci sie na wadze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze jestem dziewczyna kolego hehehe ale i tak dzieki. i nie denerwoj sie bo ja tylko pytam nie??? nie musisz odpowiadac ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nich masz nieprzecietny
jeszcze powiedz ze mieszkasz w szczecinie i latalas kiedys do loko

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
*nick

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mieszkam w szczecinie!!! a ty pewnie tak???? hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
prawie trafilem
nie ja nie...
ja zamieszkuje w meksyku
wpadasz?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
zaspiewasz jakas kolysanke albo cos i bedzie lajt

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami wpadam, jak mam przerwe miedzy treningami a czasem nawet miedzy seriami hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino Anabol PQ + perfect Amino + 5 testosteron primabolan

Następny temat

hormon wzrostu w saszetkach

WHEY premium