SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna+kofeina+aspiryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
Mam pytanie: ile brac tego jesli chodzi mi o spalanie tluszczu (nie stac mnie na xenadrine)
mam tussipect tabletki po 0.015mg efedryny, koffex (ewentulanie kawa - no wlasnie ile kawa zawiera kofeiny) i aspiryna 500mg w tabletce
kiedy i w jakich dawkach to brac najlepiej na spalenie tluszczu?

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Redukcja tkanki tłuszczowej jest celem wielu z nas. Prędzej czy później konieczne jest jej wykonanie, aby dążyć do dobrej jakościowo sylwetki i budować masę mięśniową dobrą pod tym względem. W sytuacji, gdy właśnie redukcja jest naszym celem, skupić się powinniśmy przede wszystkim na dobrze dobranej diecie i treningach siłowych. Dlatego też w tym celu sugeruję udać się do następujących działów:

1. Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.
2. Trening: https://www.sfd.pl/trening/.

Po dopięciu ich do maksimum można skupić się na suplementacji. Warto jednak pamiętać jednak o tym, że produkt, o który pytasz, jest zabroniony w sporcie.

ECA, czyli efedryna, kofeina i aspiryna to trzy substancje łączone ze sobą w celu wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej. Głównym i najważniejszym składnikiem jest tutaj efedryna. Związek ten w znacznym stopniu wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Jest to alkaloid roślinny, silny stymulator, reduktor apetytu i poprawiający koncentrację. Z kolei w lecznictwie stosowana jest jako środek wspomagający nieżyt nosa oraz w przypadku leczenia niedociśnienia po narkozie.

Z reguły stosuje się 20 mg efedryny na 200 mg kofeiny. Celem dodatku aspiryny jest wzmocnienie działania tych substancji. Niestety aspiryna niekorzystnie wpływa na ściany naszego żołądka, mogąc przyczynić się do powstawania nadżerek i wrzodów. Efedryna również ma pewne skutki uboczne. Dlatego też została zabroniona w sprzedaży i stosowaniu. Są to:

- możliwe problemy z układem sercowo-naczyniowym, np. tachykardia, czy arytmia serca,
- zmiany dermatologiczne,
- problemy żołądkowe,
- stres, niepokój, rozdrażnienie,
- ból głowy, nadciśnienie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
proponuje 2 tablety tussipetu + 2 coffexy+aspiryna

bralem na godzine przed treningiem,ktory jeszcze bardziej powodowal rozgrzanie organizmu i wtedy ta mieszanka zaczela dzialac

sa tez inne teorie ktore mowia ze ta mieszanke powinno sie brac w mniejszych dawkach ale za to 3x dziennie tego nie probowalem wiec nie bede ci nic wymyslac :)

Pozdrawiam

KAIN
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to teraz juz calkiem nie wiem bo kazdy pisze inaczej :)
we flexie inaczej, na forum, na stronach

blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 tabletki tussipecu + 1 polopiryna + kawa - 1 godzina przed treningiem

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
a co pisza we flexie?

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 
3

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
we flexie pisali zeby brac 50mg efedryny, 150-200 kofeiny i 70mg (!)aspiryny w 2 dawkach dziennie

szukalem troche po stronach i na kazdej pisze inaczej m.in. na jednej ze najlepiej brac ta mieszanke (jelsi chodzi o spalenie tluszczu) 3 razy dziennie przed posilkami na 30 min
a na jednej pisalo nawet zeby nie mieszac efedryny z kofeina


blaher
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla każdej osoby chyba inaczej.optymalnie tussipect ok.4tbl. ja ; 1 po przebudzeniu + zielona herbata ,druga po śniadaniu do kawy a dwie nastepne+kawa przed treningiem ,aspiryny nie urzywan. ostatnio wziołem 6 lub 7tbl.tuss. +4kawy +2zielone i czułem się super pobudzony ,serce nieżle waliło ,a ze snem niebyło problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 202
jedna uwaga,to fajnie dziala,ale polecam zdecydowanie zamiast tussipexu ,efedryne w zastrzykach ,o wiele mniejsze skutki uboczne,sprawdzilem na sobie



bez podpisu

bez podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
sluszalem ze po efedrynie (nawet po tym tussipeksie) mozan sie uzaleznic !! sam sobie przed meczem pizgalem tusipecca i bylo fajnie ale tera niewiem czy jest prawda ze mozna sie uzaleznic ???!!!
Pytanie do was !!!

Dzikie Węże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to fakt.... o wszytkim piszą różni różnie, różnie biorą, różnie reagują - jak sam nie spróbujesz to się nie dowiesz, tak to już jest....

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
no wiesz niechial bym sie przekonac na wlasnej skorze ze to uzaleznia hehe dlatego odstawilem efedryne !!

Dzikie Węże
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-Durabolin+Testoviron

Następny temat

DECA pierwszy raz

WHEY premium