SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem z kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
otoż mój problem (?) przedstawia się następująco:
podczas gdy siedzą i prostuję prawą nogę, coś "chrupie" mi w kolanie. Cudzysłów, dlatego że tego właściwie nie słyszę, tylko czuje, gdy obejmuje kolano dłonią.
* nie czuje podczas tego bólu
* nie czuje bólu podczas chodzenia, biegania, jazdy na rowerze, wchodzenia po schodach, itp.
* podczas jazdy na rowerze to wyczuwalne dłonią "chrupanie" jest o wiele mniej intensywne.
* kolano sie nie blokuje, jest pełna ruchomość
* podczas przysiadów z obciążeniem równiez nie czuje dyskomfortu
* jedyny dyskomfort jaki czuje to przy bardzo głebokim kucaniu (tak że pośladki prawie dotykają ziemi)

myśle, że na tyle dobrze opisałem sprawe, że specjaliści bedą mogli wysnuć przynajmniej jakieś hipotezy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2588
mi to nawet narazie ustąpiło ale wiem ze jak pojde dłużej pobiegac czy na rower to ten ból znowu wróci;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
W moim przypadku byl to poczatek chondromalacji.Potem doszlo do tego glosniejsze chrupanie - bolu pojawil sie po kilku miesiacach.Oczywiscie moze byc w Twoim przypadku tylko przeciazenie.Gdybys mial mozliwosc to skonsultuj sie z dobrym specjalista.

Gdybym mogl cofnac czas to nie robilbym pelnych przysiadow - niestety przygode z silownia zaczalem w sekcji podnoszenia ciezarow i tam nauczylem sie jak katowac swoje kolana.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
było setki razy ... czemu ludzie zawsze myslą że ich problem jest jeden i jedyny ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4588
zrozumiałbym ciebie, gdybym napisał jedno ogólnikowe zdanie. Widocznie nie znalazłem tego, czego szukałem, więc podałem wszystkie informacje. Nie uważam żeby to był głupi post... Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to poprostu nie pisz, a jak już musisz a nie wiesz co - podaj jakiś pomocny link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
stary - ja tusiedze od lat i wciąż czytam te same problemy ... każdemu strzela i chrzęści w stawach więc poszukaj czegoś o tym a nei pisz mi tu głupot .. a skoro mówię że jest to szukaj bojak na razie wcale sie nie wysiliłeś

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez kradam za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Prośba o do modów o skasowanie powyższej wypowiedzi autorstwa "dempsey". IMHO złamano punkty 6 i 7 regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
mówie teraz serio. mam to samo od kilku już lat . można powiedziec identycznie tylko że mi towarzyszy nieraz ból. w moim przypadku nieustępliwy ból spowodował to że wybrałem się na prześwietlenie i okazało się że jestem chory na martwice aseptyczną kości piszczelowej coś takiego:( ale to tylko groźnie brzmi w praktyce chodzi o to że kości się nie zrosły i widać na zdjęciach takie przerwy, nie wolno mi biegać, kucac , zginać nóg. zwolnienie z wf-u. mam to już od gdzies 3 lat. do woja już napewno nie pójdę tak lekarka powiedziała :) objawiało sie to nieraz właśnie takiem dziwnym chrupaniem w kolanach ale mnie to nieraz bolało więc nie wiem jak chcesz to napisz do mnie ja ci o tym coś więcej opowiem. pozdro.

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
ja mam tak samo juz chyba 3 lata kiedys bylem u ortopedy i powiedzial ze mi przejdzie bo zwiazane jest z okresem dojrzewania i wyslal mnie na fizjoterapie ale nie pomaoglo teraz kupilem glukozamine ale tez lipa. Wybieram sie niedlugo do specjalisty moze cos poradzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2588
Ja mam to samo dokładnie, tylko mnie czasem boli jak dłuzej pobiegam, lub po dluzszej jezdzie na rowerze a tak to nie odczuwam bolu, jeszcze nie bylam z tym u lekarza, narazie sie nie wybiaram;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Mam to samo co ty
Juz chyba nawet rok ... Zaczelo sie jak trenowalem w pilke w klubie i upadlem... teraz jak kucam nieraz mi cos tam sie przestawia w kolanie i noga zostaje bez ruchu :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(...?) Mocznik

Następny temat

Pot o zapachu amoniaku ?

WHEY premium