SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
w piatek wrocilem z pracy, myslalem ze jestem nieumyty bo strasznie reka mnie swedziala i drapala i pod pachami tez, umylem sie (jak zawsze po pracy)
ale nie o tym.. i polozylem sie do lozka bo chcialem sie zdrzemnąć,ale nie moglem zasnac bo dalej strasznie mnie swędziała ręka , pomyslalem ze to normalne
i nic sobie z tego nie robiłem. w nocy wypiłem 3 piwa i elegancko zasnąłem i o sprawie zapomniałem.

wczoraj rano wstałem nie miałem żadnych dolegliwośći, jak wróciłem z miasta koło 14-15, tak od 16 zaczął sie koszmar,
swedzialo mnie cale cialo (z wyjątkiem stóp) to było strasznie dokuczliwe nie wiedziałem co się ze mną działo nigdy takiego czegoś nie odczuwałem
po pewnym czasie, czułem,ze w oczach robi mi sie cos tez nie tak, polozylem sie do lozka, bo czulem ze musze zamknac oczy bo one tez juz nie dawaly rady
i jak wstalem to lewe oko bylo cale spuchnięte i dalej strasznie mnie wszystko swędziało.
wziąłem wapń calcium w kapsułkach rozpuszczalne i z czasem oko wracało do normalnej postaci ale cały czas sie drapałem bo nie moglem wytrzymac
i chyba tez mialem problem z oddechem (ale moze mi sie tylko wydaja, albo moze to przez nerwy przez tą całą sytuacje)

w nocy miałem całe czerwone ciało i taki plamy grudki, swedzilo mnie od 16 do 4 rano, zasnąłem jakoś i wstałem po 13 dzisiaj i narazie wydaje sie byc ok
ale tak jakby znowu oko zaczelo puchnąć ,ale moze mi sie tylko wydaje , nie pojmuje tej calej sprawy mysle ze to albo swierzb albo alergia na kurz ( a mialem doczynienia z kurzem w piątek i w ostatnim czasie mam regularnie)

gorączki wtedy nie mialem i kataru


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2017-12-31 14:36:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
brzmi jak mocna reakcja alergiczna. Weź jakiś lek p/histaminowy, zrób morfologię z rozmazem + mógłbyś lekarza odwiedzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Miałem podobnie kiedyś miałem na całym ciele plamy łaciate, wyglądałem jak krowa i mnie swędziało, zaszkodziłą mi ryba mrożona, pewnie nie była świeża lub powtórnie zamrożona. Na pogotowie, zastrzyk w dupe i jakieś leki odczulające i jak ręką odjął.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w ledźwiach- jakie ćwiczenia?

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium