SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne zjawisko

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy u was też jest tak na siłowniach, że wyśmiewają się z chudych, którzy dopiero zaczynają z siłownią, szczególnie Ci najbardziej napakowani co myślę, że są panami świata i nie pytają czy skończyłeś tylko mówią, że to oni teraz będą pakować, bo mają mięśnie, rzeźbę itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
U mnie czegos takiego niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
na normalnych siłowniach, gdzie trenują ogarnięte osoby nie ma takiego zjawiska, z reguły jeszcze Ci więksi i dopakowani coś podpowiedzą jako pierwsi, nawet przed chodzącymi po salce 'trenerami personalnymi' , którzy często mają to w dupie

Jak idziesz do jakiejś trollowni, gdzie często pełno buractwa to możesz napotkać na takie zjawisko ale ja sie czyms takim nie spotkałem, zaczynałem przygodę z siłownią na 2 bardzo hardcorowych siłowniach w Łodzi, gdzie na jednej (Raj TKKF) trenowali goście o średniej wadze 120-130kg wieczorami, nigdy nie spotkałem się ze zjawiskiem opisywanym przez autora tematu, za to nie raz widziałem jak pomagali i podpowiadali coś innym ,mniejszym - początkującym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
na jakąś ciulową siłownie chodzisz, u mnie zawsze Ci więksi się okazują najlepszymi osobami zawsze pomogą, coś podpowiedzą, w sumie trenowałem na 4 siłowniach i nigdzie nie miałem takiej styczności z takim zjawiskiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nigdy się z tym nie spotkałem, trenowałem na 3 siłowniach gdzie zawsze było sporo zawodników startujących w strongmanach czy kulturystyce, jak i zwykłych ludzi którzy byli po prostu duzi i to zawsze oni korygowali technikę tym którzy dopiero zaczynali ćwiczyć, sam byłem jednym z tych nowych :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Dokładnie musiałeś trafić na jakieś osiedlowe kółko wzajemnej adoracji

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZTANG GRYF BICEPS

Wiecej