SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne pytanie wujka Klapciocha

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie mam do was pytanko
jak wy pijcie gainerka?
na opakowaniu pisze ze mieszkać z mlekiem -tak też robie ,mieszam ile wlezie to i są syfskie grudki
probowalem do butelki wladowac all ,zamknolem wieczko ,wytrząslem z 10 minut i dalej grudki były...
co wy robicie ze ich nie macie?/a moze powinny być?

HARDCORE PRIDE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak robisz najpierw mleko pozniej gainer czy odwrotnie?

ziomal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1826
Z mojego doswiadczenia wiem ze nie ma jak mikser. Bez niego mozna mieszac i mieszac i..i tak nie uda sie zrobic plynnej konsystencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw daje gainera -potem go zalewam
to ma jakies znaczenie? przeciez i tak to mieszam...

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
bez miksera jak bez ręki ,jest to wydatek 100 zł ale nie masz zadnych grudek ,Zaraz pewnie zapytasz: tak ale skąd wezme na to pieniądze a ja ci wtedy odpowiem: Klapcioch pamietaj że mikser możesz zawsze kupic mamie na urodziny tak jak ja to zrobiłem

jagnik

"Bjj-Warszawa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723
jak masz to robic bez miksera to pierw nalej mleka a pozniej gainera,lepiej sie wtedy miesza,sam sprawdz ale i tak niezastapiony jest mikser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ja mam mikser... ale mam tez problem... matka nic nie ma przeciw :)
za to ojciec sie moze wkurzyc ze "marnuje" jego ciężko zarobione pieniądze... na gainerka
a mikser robi zdeka halasu :(
ze nie sposob sie kapnąc ze chodzi hyhyh


HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie się miesza w bidonach z plastikowym sitkiem - lejesz mleko, tylko troszkę, aby zakryć dno, wsypujesz gainer, na to reszte mleka. Zamykasz pokrywkę i potrząsasz parę razy - gotowe! Acha, wiele zależy od tego co to za gainer - np. Wieder Giant Mega Mass 4000 rozpuszcza się o niebo lepiej niż taki np. Hi Tec.
Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja mam tego mass gaina hiteca :(
probowalem na wszytkie sposoby to mieszkac...
gdy all dalem do butelki (0.5 litra) zakręcilem i wstrząsalem z 10 minut ,rezultat? duzo piany a grudki dalej pozostały...
jestem zrozpaczony :(

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zainwestuj od 6 do 12 złotych w specjalny plastikowy bidon który ma plastikowe sitko pomiędzy naczyniem a pokrywką, a Twe kłopoty się skończą :) Butelka sie do tego nie bardzo nadaje. Zresztą, gainer to pryszcz w porównaniu z niektórymi białeczkami ..... :)
Pozdrawiam,

Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee a dzie taki bidon mozna kupic bo nie wiem za bardzo o jaki ci chodzi...?


HARDCORE PRIDE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB- dawkowanie

Następny temat

KREATYNA W GAINERZE************

WHEY premium