SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne bezwarunkowe ruchy :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam - pisze w dziale suplementacja gdyz forum medyczne nie jest dla mnie dostępne :(

Słuchajcie mam smieszny problem, od jakiego czasu gdy zaczelem cwiczyc intensywniej w nocy mam "nerwowe tiki" opisze blizej gdy spie to niechcący moja kobieta dostaje reką w główke ...czasami musze ręce sobie pod tylek wkładac zeby normalnie zasnąc. Jem regularnie... staram sie jesc witaminki... ale niewiem czego mi dokladnie brakuje

mysle ze te ruchy są od wysilku ... czy to jest normalne ?


pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mietki bądz twardy i nie smuc sie ze CI nic nie jest :) bo by CIe to dobijalo... ale co do masy to powiem wam ze po drgawwkach lepiej wchodzi :)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Wiesz ja tez od czasu do czasu takie bajerki miewam:) zabawne to troche jest:)spie sobie spie a tu ***:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
U mnie to normalka, najczesciej pojawia sie gdy juz prawie zasypiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Z tego co wiem drzenie miesni spowodowane jest brakiem magnezu, moze w tym tkwi tajemnica?

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
To raczej u mnie nie wystepuje:)
U mnie to wyglada tak jakby taki szybki niekontrolowany skurcz biecpsu.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
ja mam dokładnie to samo biceps , bark i tric
nie jest to tak zeby mi to jakoś strasznie latało ale dostaje takich
" drgawek " ,,, szczegulnie kiedy przez dłurzszy czas się na ręce podpieram ..

przez to badziewie moje słoneczko myślała ze symuluje orgazm i musiałem ścierpieć fale dzikiego hihotu

wszystko o suplementach !!
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69838

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tiki tylko w rękach i jak zaczynam zasypiac lub spie ( nie wiem o tym ale dziwczyna odczuwa :) ) ... biore magnezik ale i tak mam go za mało ... szybko chyba mi sie wchłania... strasznie mnie to wkurza jak tych ruchów nie mozna skontrolowac :(

jakies nalepciejsze rady dla tych problemowiczów ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
nie przejmuj sie w fazie snu miesnie sie rozluzniaja i te tiki sa wynikiem tego wlasnie!! kiedys w nocy moja mala dostala lapka w czolo dobrze ze czolo a nie nos!!! ale sie wystraszylem a ona myslala ze ja ją specjalnie tak walnolem!! i lumacz sie teraz 3 godziny

i czasami jak zasypiam to tez mnie trzepnie ale loozik to normalne...chyba



Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Chyba trzeba was po prostu związywać do snu! Dobrze, że ja bezwarunkowo nie oddaję

Grasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He He Glod,
napisz po prostu, że chciałeś sprawdzić, na ile możesz sobie pozwolić

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


Grasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Don Lucka,Kaina,Grasika i innych....

Następny temat

Tanie białko?

WHEY premium